Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

Engelliler, ‘Sevgi Bahçesi’nde güldü

Engelliler, ‘Sevgi Bahçesi’nde güldü

AFSEM Tiyatrosu, ZıÇEV’de rehabilitasyon ve tedavi amaçlı bulunan engelliler için “Sevgi Bahçesi” oyununu sahneledi. Engelliler oyun boyunca neşeli dakikalar geçirdi.

 

 

AFSEM Tiyatrosu ücretsiz oyunlarına devam ediyor. 2013 sezonunda Mesir hazırlıkları nedeniyle yoğun bir tempoda çalışan AFSEM bu arada engelli vatandaşları unutmadı. ZıÇEV’de rehabilitasyon ve tedavi amaçlı bulunan engelliler AFSEM’in ücretsiz oyununu izleyerek neşeli dakikalar geçirdiler. AFSEM Tiyatrosu Kurucu Müdürü Ahmet Nuri Aydın derledikleri oyunları Manisalılarla buluşturmaktan büyük keyif aldıklarını ifade ederek, “Kültür Turizm Bakanlığı’nın proje bazında desteklediği 25 oyundan birini engelli vatandaşlarımızla buluşturduk. Bedriye Yıldız’ın yönetmenliği üstlendiği oyunumuzun ismi Sevgi Bahçesi. Oyunumuz ücretsiz olarak vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Menemen’de düzenlenecek festivale de oyunumuz katılacaktır. Bütün çocuklarımızı bu ücretsiz oyunumuzu izlemeye davet ediyoruz.” diye konuştu. Manşet HABER

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim