Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

Vali tarihi tiyatroyu denetledi

Vali tarihi tiyatroyu denetledi

251 Bin Dev Öğrenci projesi kapsamında Akhisar’da 4 ay önce temeli atılan Amfi Tiyatro inşaatını denetleyen Manisa Valisi H. ıbrahim Daşöz çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

4 ay önce temeli atılan 251 Bin Dev Öğrenci projesi kapsamında, Akhisar Belediyesi öncülüğünde yapılan Amfi Tiyatro inşaatına, Manisa Valisi Halil ıbrahim Daşöz sürpriz ziyaret yaptı. Kaymakam Kamil Köten, Akhisar Belediye Başkan Yardımcıları Latif Çakmak ve Ömer ışçi, ılçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer, Akhisar Belediyesi Fen ışleri Müdürü Orhan Yıldırım, öğretmen ve Akhisarlı Dev Öğrenciler tarafından karşılanan Vali Daşöz inşaat hakkında kısa bilgiler aldı.

Akhisar Belediyesi Fen ışleri Müdürlüğünde görevli ınşaat Mühendisi Öznur Babacan, Vali Daşöz’e inşaatın yapım aşamasını ve teknik bilgileri aktardı. ınşaatın Mayıs ayını ilk haftalarında tamamen bitip, dev öğrencilere teslim edileceğini hatırlatan Vali Daşöz, Akhisarlı Dev Öğrencilerin kentlerine kalıcı ve canlı bir yapıt bıraktıklarını dile getirerek bu konuda destek olan Akhisar Belediyesine de teşekkür etti.MANşET/AKHıSAR

 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim