Misafir
6,1722
5,4152
212,94
ÜYE GİRİŞİ

Vali tarihi tiyatroyu denetledi

Vali tarihi tiyatroyu denetledi

251 Bin Dev Öğrenci projesi kapsamında Akhisar’da 4 ay önce temeli atılan Amfi Tiyatro inşaatını denetleyen Manisa Valisi H. ıbrahim Daşöz çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

4 ay önce temeli atılan 251 Bin Dev Öğrenci projesi kapsamında, Akhisar Belediyesi öncülüğünde yapılan Amfi Tiyatro inşaatına, Manisa Valisi Halil ıbrahim Daşöz sürpriz ziyaret yaptı. Kaymakam Kamil Köten, Akhisar Belediye Başkan Yardımcıları Latif Çakmak ve Ömer ışçi, ılçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Mermer, Akhisar Belediyesi Fen ışleri Müdürü Orhan Yıldırım, öğretmen ve Akhisarlı Dev Öğrenciler tarafından karşılanan Vali Daşöz inşaat hakkında kısa bilgiler aldı.

Akhisar Belediyesi Fen ışleri Müdürlüğünde görevli ınşaat Mühendisi Öznur Babacan, Vali Daşöz’e inşaatın yapım aşamasını ve teknik bilgileri aktardı. ınşaatın Mayıs ayını ilk haftalarında tamamen bitip, dev öğrencilere teslim edileceğini hatırlatan Vali Daşöz, Akhisarlı Dev Öğrencilerin kentlerine kalıcı ve canlı bir yapıt bıraktıklarını dile getirerek bu konuda destek olan Akhisar Belediyesine de teşekkür etti.MANşET/AKHıSAR

 

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim