Misafir
6,1392
5,3844
212,3
ÜYE GİRİŞİ

Kamyon, Manisalıları büyüledi

Kamyon, Manisalıları büyüledi

2012 yılında en çok izlenen oyunlardan biri olan Mehmet Baydur’un yazdığı ‘Kamyon’ adlı oyun, Manisa Belediyesi şehir Tiyatrosu’nda Manisalılarla yeniden buluştu. Manisalılar komedinin bol olduğu oyunu bir daha izlemenin mutluluğunu yaşadılar.

 

 

Manisa Belediyesi şehir Tiyatrosu tarafından 2012 yılında Manisalı tiyatro severlerle buluşan Mehmet Baydur’un yazdığı ‘Kamyon’ adlı oyun Dünya Tiyatrolar Günü dolaysıyla bir kez daha seyirciyle buluştu. Oyunu Belediye Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu da izledi. Manisalılar birkaç defa izledikleri Kamyon oyununu bir kez daha izlemenin mutluluğunu yaşadı. Yaklaşık 90 dakika süren oyun izleyenlerden bir kez daha tam not aldı. Oyun bugün bir kez daha Manisalı seyirciler için sahnelenecek.

MANıSALILARA TEşEKKÜR

Manisalılara oyunlara gösterdikleri ilgi için teşekkür eden şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Tayfun şengöz, “Vatandaşlar 2012 yılında bu oyunu defalarca izledi. Bu yılda aynı coşkuyla izlemeye devam ediyor. Onların ilgisi bizlerin yeni oyunlar sahnelememize yardımcı oluyor” diye konuştu.

Mehmet Baydur’un kaleme aldığı, şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Tayfun şengöz’ün yönettiği ‘Kamyon’ adlı oyunda, araçları sapa bir yolda bozulunca yolda kalan dört kişi ile karşılaştıkları iki köylünün, köyünden kopanların ve gürültülü bir dünyaya kendi penceresinden gülümseyerek bakanların yalın hikâyesi anlatılıyor. Cüneyt HASÇELıK

 

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim