Misafir
6,3726
5,6823
260,49
ÜYE GİRİŞİ

Cesur gazetecilikte 10. yıl

Manisa’da basın sektörü içinde yaptığı cesur haberleriyle gündemi belirleyen Manşet Gazetesi, bugün 10. yaşını doldurmanın gururunu yaşıyor.

Hülya Kılınç

Manisa’da 2010 yılında yayın hayatına başlayan ve kentin ekonomik, sosyal, kültürel ve politik yaşamını tarafsız ve objektif yayın politikası ile halka ileten Manşet Gazetesi, kısa sürede halkın güvendiği bir yayın organı olmayı başardı.

Manşet’in gündemi belirleyen yayıncılık anlayışı kısa sürede karşılık buldu. Gerçeklikten kopmadan, halkın talep ve beklentilerini hazırladığı haberler ile ön plana çıkan gazetemiz, bu yayın anlayışıyla sektörde unutulmaz manşetlere de imza attı.

Kuruluşundan bu yana çizgisini bozmadan halkın doğru haber alma ve bilgi edinme hakkını gözeterek kamu hizmeti veren Manşet Gazetesi, okurlarının güveniyle her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam ediyor. Gazetemiz aynı zamanda güçlünün değil haklının yanında yer alan yayıncılık anlayışıyla, hala Manisa’nın, ‘tarafsız ve objektif’ tek gazetesi olma özelliğini de koruyor.

“GAZETELERİN TARAFSIZLIĞINI KORUYAMADIĞI GÜNÜMÜZDE!..”

Gazetelerin tarafsızlığını çok da koruyamadığı günümüzde hiçbir partiye, hiçbir gruba, hiçbir kuruluşa bağlı kalmadan tarafsız yayın ilkesi ile Manisalıların güvenini kazanmayı başaran gazetemiz, kamu yararı gözeterek cesurca yaptığı haberlerle halkın sesi olmayı sürdürüyor.

Kurulduğu günden bu yana ilkeli yayın anlayışından hiçbir zaman taviz vermeyen, benzer yayın organlarından  farklı,  cesur yayın politikası ile Manisa’nın gündemini belirleyen Manisa Manşet Gazetesi, bundan sonraki dönemde de  halka karşı sorumluluğunu unutmadan, çizgisini değiştirmeden yoluna devam etmeyi sürdürecek...

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim