Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

Manisa’nın sevilen yüzleri evlendi

Manisa eğitim camiasının iki sevilen ismi (YİKOB) İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Hilmi Polat ile 251 Bin Dev Öğrenci Planetaryum ve Bilim Evi Sorumlusu Kamile Tatar dünya evine girdi.

Manisa eğitim camiasında uzun yıllar görev yaptıktan sonra Manisa Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’na (YİKOB) geçiş yapan İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Hilmi Polat,  hayatını yine meslektaşı olan 251 Bin Dev Öğrenci Planetaryum ve Bilim Evi Sorumlusu Kamile Tatar ile birleştirdi.

BÜROKRASİ VE SİYASET NİKAHTA BULUŞTU

Saruhan Hotel’de gerçekleşen nikah törenine Manisa Vali Yardımcıları Ünal Çakıcı, Mesut Eser, Hayri Sandıkçı, Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, AK Parti Manisa eski Milletvekili Selçuk Özdağ, Tarım ve Orman İl Müdürü Metin Öztürk, Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak ve çok sayıda davetli katıldı. Genç çiftin nikahını Yunusemre Belediye Nikah Memuru Meral Tuna kıyarken, nikah şahitliklerini ise Manisa Vali Yardımcısı Ünal Çakıcı, AK Parti eski milletvekili Selçuk Özdağ, eğitimci Samet Nalbantoğlu, AKP eski Manisa milletvekili adayı Ozan Erdem, Fatma Kahraman, Şeref Arıca, Abdullah Doymaz yaptı.  Kamile Tatar ve Hilmi Polat’a evlilik cüzdanını Ünal Çakıcı verirken, Kur’an-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye edildi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim