Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

Vali Deniz’den Diyarbakır’a selam!

Manisa Valisi Ahmet Deniz, Gölmarmara'nın Tiyemli Mahallesi'nde üreticilerin yetiştirdiği 25 kilogramlık karpuzla gazetecilere poz vererek karpuzuyla ünlü Diyarbakır’a selam gönderdi.

Muzaffer Kirt

Manisa Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün 2019 yılının ilk 6 ayında yaptığı çalışmaların değerlendirildiği toplantıda Gölmarmaralı üreticilerin yetiştirdiği 25 kilogramlık karpuz dikkat çekti.

Gölmarmara'nın Tiyemli Mahallesi'nde üreticilerin hediye ettiği 25 kiloluk karpuzu toplantıya getiren Vali Ahmet Deniz, Manisa’nın topraklarının ne kadar verimli olduğuna dikkat çekti. Üreticilerin hediye ettiği 25 kilogramlık karpuzun önünde basın mensuplarıyla birlikte poz  veren Vali Deniz, büyük karpuzlarıyla ünlü Diyarbakır'a selam olsun diyerek bir de göndermede bulundu. Tarım ve Orman İl Müdürü Metin Öztürk de Manisa'nın karpuz üretiminde söz sahibi iller arasına girdiğini söyledi.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim