Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

Bu kez memurları uyardı!

Geçtiğimiz günlerde parti teşkilatlarına sert uyarılarda bulunan Ak Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, bu kez de kamu çalışanlarını uyardı. Mersinli, karalama kampanyalarına ortak olan, kurumuna zarar veren çalışanlar hakkında yargı, emniyet ve valiliğin gereğini yapacağını söyledi.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, geçtiğimiz günlerde teşkilatlara yaptığı uyarıları bu kez kamu çalışanları için tekrarladı. Mersinli, karalama kampanyalarına ortak olan, kurumuna zarar veren çalışanlar hakkında yargı, emniyet ve valiliğin gereğini yapacağını söyledi

“KİM KURUMUNA ZARAR GETİRİRSE GEREĞİ YAPILACAKTIR!”

Mersinli konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı ''Halka hizmet etmenin hakka hizmet etmek olduğu bilinciyle sabah işine gelmeli, akşam yastığa başını koyduğunda da bu bilinç ve sorumlulukla rahatça yatmalıdır. Eğer kim ki işini yaparken karalama kampanyalarına ortak olur, kim kamu kurumlarımızın adına zarar getirirse şunu bilsin ki yargı mensuplarımız, emniyetimiz, valiliğimiz onun gereğini yapacaktır. Bu er ya da geç olacaktır. Tabi biz de siyaset olarak üstümüze ne düşüyorsa yapmaya hazırız.’’ dedi.

KURUMUNA ZARAR VEREN MEMURA GEREĞİ YAPILACAK”

Kamu kurumlarının hizmet makamları olduğunu hatırlatan Mersinli, kamu çalışanlarının hiç bir mazeret üretmeden herkese hizmet etmekle mükellef olduğunu ifade etti. Başkan Mersinli şöyle konuştu; ''Hepimizin bildiği üzere AK Parti hükümeti olarak Türkiye’de 17 yıldır aralıksız şekilde hizmetlerimize devam ediyoruz. Bu hizmetlerimizden şehrimiz Manisa en iyi şekilde faydalanıyor. Başta bu hizmetlerden yararlanma noktasında emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. Sağlıktan ulaşıma, eğitimden iletişime, tarımdan ekonomiye kadar hükümetimiz elinden geldiğince Manisa’ya olan desteklerini esirgemiyor ve yapmış olunan hizmetleri hepimiz görüyoruz. Bizlere düşen bu yatırımlara sahip çıkmak, ülkemizin içerisinden geçirmiş olduğu bu zor günlerde daha çok kenetlenip dosta düşmana mesaj vermektir. Ama görmekteyiz ki bu yapılan çalışmalara karalama kampanyalarıyla, iftiralarla kendilerini ön plana çıkarmaya çalışan kişiler gölge düşürmeye çalışmaktadır. Gerek sosyal medyadan, gerek asılsız haberlerle kamu kurumlarımızın adını kirletmeye çalışmaktadır. Biz siyasetçiler vatandaşlarımızın temsilcisi, sözcüsü, taleplerinin aracısıyız. Ben buradan siyaset olarak üstümüze düşen görevi yerine getirerek belirtmek isterim. Kamu kurumlarında çalışan herkes vatandaşa hizmet etmek zorundadır. Halka hizmet etmenin hakka hizmet etmek olduğu bilinciyle sabah işine gelmeli, akşam yastığa başını koyduğunda da bu bilinç ve sorumlulukla rahatça yatmalıdır. Eğer kim ki işini yaparken karalama kampanyalarına ortak olur, kim kamu kurumlarımız adına zarar getirirse şunu bilsin ki yargı mensuplarımız, emniyetimiz, kaymakamlık ve kurum müdürlerimiz, valiliğimiz onun gereğini yapacaktır.

“SOSYAL MEDYADA DA GEREĞİ YAPILIYOR!”

Şunu da belirtmek istiyorum vatandaşlarımızın sosyal medya da çıkan asılsız haberlere itibar etmemeleri gerekmektedir. Bu tip sosyal medya kullanıcılarının da gereğinin yapıldığının bilinmesini istiyorum. Tabi biz de siyaset olarak üstümüze ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Şunu herkes bilmelidir ki devlet kapısı umut kapısıdır. Devlet kapıları vatandaşa soğuk yüzün değil sıcak yüzün gösterildiği yerdir. Bunu herkesin bilmesini istiyorum. Görevini fitneyle, fesatlıkla, kibirle işi olmadan yerine getiren herkese şükranlarımı sunuyorum.''

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim