Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

Alaşehir'deki skandallarla ilgili savcılığa çağrı!

Manisa Anadolu Selçuklu Ocakları İl Başkanı Sertan Özkan Manisa'nın Alaşehir İlçe Devlet Hastanesinde yaşanan skandallar zinciri sonrası savcılığı, olayı tüm yönleriyle aydınlatması için göreve çağırdı.

Alaşehir Devlet Hastanesinde yaşanan torpil, kadın, darp skandalları ile ilgili açıklamada bulunan Manisa Anadolu Selçuklu Ocakları İl Başkanı Sertan Özkan, bunca skandallardan sonra  olayın aydınlığa kavuşuturulması için Manisa Cumhuriyet Savcılığını göreve davet etti.

“OLAYIN AYDINLATILMASINI İSTİYORUZ”

Özkan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Geçmişten günümüze sürekli hale gelen hiçbir şekilde önüne geçilemeyen torpil biraz incesi ve halk arasında referans diye adledilen, liyakatın olmadığı hak edenin hak ettiği yere gelmediği bir toplumda yaşamanın ve gelecek nesillere hakkaniyet ölçüsünün ve liyakat kavramının tam anlamıyla aktaramayacak olmamız bizlerin en büyük hatasıdır. Siyasilerin milletvekillerinin belediye başkanlarının personel alımında, bu bizden bu karşı taraftan bunun referansı şu milletvekili bunun referansı şu parti görevlisinden ziyade Kur’an-ı kerimde buyrulan 'Allah size, mutlaka emanetleri, işleri ehli olanlara vermenizi ve insanlar arasında hükmettiğiniz zaman adaletle davranmanızı emreder.' [Nisa 58] düstüru ile hareket edilmesi ve hak edenin görev başına getirilmesi hak etmeyenin ise işine son verilmesidir. Yaşadığımız zamanda torpil veya referans denen illetten bir türlü kurtulamamış olmamız ülkemiz açısında sorunlar oluşturduğu gibi ilimiz açısından da sorunlar teşkil etmektedir. Bunun bir örneğini şimdilerde yaşamaktayız. Güzel şehrimizde ve şehrimizin en gözde ilçelerinden birinde yaşanmış olan ve hastane personelleri arasında geçen bizim ise basından, internet sitelerinden öğrenmiş olduğumuz ve internette dolaşan ses kayıtlarının içeriğinin muhatapları tarafından açıklanmasını istiyoruz. Bu şekilde pislik ve alçak bir olay aktarıldığı gibi ise savcılarımızı bu olayı tüm açıklığı ile aydınlatmak üzere göreve çağırıyoruz ve mağdur olan kişilerin bir an önce mağduriyetlerinin giderilmesini istiyoruz." Haber Merkezi

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim