Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

Brezilya dizisinde yeni gelişme!

Manisa Alaşehir'de AK Parti İlçe Teşkilatı ile Alaşehir Devlet Hastanesi'nde yaşanan skandallar zinciri ardından istifa ve sürgünleri getirdi. AKP ilçe başkanı ve hastane müdürü istifa ederken, 2 personel sürgün edildi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İstanbul eski Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal  ve bir Manisa milletvekilinin adının da  geçtiği; kadın, ilişkiler, torpil, atama, parti…. skandalları zinciri, istifa ve sürgünleri beraberinde getirdi.

Gazetemizin dünkü sayısında manşetten verdiği “Brezilya dizilerini aratmadı!” başlığı ile yaptığımız haberin ardından aynı gün, skandallarda ismi geçen kişilerin bazısı istifa ederken kimi sürgün edildi.

Edilen bilgilere göre AK Parti İlçe Başkanı Murat Ertürk  ve Alaşehir Devlet Hastanesi Müdürü  İbrahim Key istifa ederken, olaylarda ismi geçen A.ÜDemirci’ye, A.B  ise geçici görevle Aksihar'a gönderildi. Haber Merkezi

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim