Misafir
6,3726
5,6823
260,49
ÜYE GİRİŞİ

Brezilya dizilerini aratmadı!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İstanbul eski Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve bir Manisa milletvekilinin adının da geçtiği; kadın, ilişkiler, torpil, atama, parti…. skandalları zinciri, Brezilya dizilerini aratmadı.

Manisa’nın Alaşehir İlçesi’nde skandalların arkası gelmiyor. Son yaşanan kadın, ilişkiler, torpil, atama skandalları ilçeyi ayağa kaldırırken, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) teşkilatını ise karıştırdı. Türkiyehavadis.com’un haberine göre; Devlet Hastanesi’nde çalışan A.B., hastanenin Personel Şefi A. Ü. ve Bilgi İşlem çalışanı A.A. tarafından öldüresiye dövüldü. Partililerin işten çıkarmak için uğraştığı A.B., bir Manisa  milletvekilinin araya girmesiyle işinde kalabildi. İlçe teşkilatı ve devlet hastanesinde terör estirdiği iddia edilen AKP eski ilçe başkanı R.P.’nin, iş vaadiyle kadınlarla birlikte olduğu iddia edilen A.Ü.ve A.A. tarafından gördüğü baskılar nedeniyle hayatı kabusa dönen A.B., cezaevine girdi ve çıktığında ise intihar teşebbüsünde bulundu. Yaşanan olaylarla ilgili ortaya dökülen ses kayıtları ise parti içinde huzursuzluğa neden oldu. 

İŞTEN ÇIKARILMASINI DURDURDU!

İddialara göre AKP eski ilçe başkanı R.P.’nin aşık olduğu D.B. ile ilişki yaşamaya başladığı iddiasıyla dövülen A.B.’nin işten çıkarılması için AKP’nin İstanbul eski Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve Antalya teşkilatı devreye sokuldu. Bunun üzerine İlçe başkanı P.’nin aşık olduğu D.B., AKP’li bir Manisa milletvekiline mesaj atarak A.B.’nin işten çıkarılmasını durdurdu.

İŞ VAADİYLE KADINLARLA BİRLİKTE OLDUĞU İDDİASI!

D.B.’nin ayrıldığı eşi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun da akrabası olan  H.K.’yi de araya koyarak ilçe teşkilatı ve devlet hastanesinde terör estirdiği iddia edilen AKP eski ilçe başkanıR.P.’nin, iş vaadiyle kadınlarla birlikte olduğu iddia edilen A.Ü. ve A.A. tarafından gördüğü baskılar nedeniyle hayatı kabusa dönen A.B., cezaevine girdi ve çıktığında ise intihar teşebbüsünde bulundu.

19. ve 20. Dönem Manisa Milletvekili Tevfik Diker’e ulaşıp, mahkemeye sunduğu kayıt ve belgeleri paylaşarak  yardım isteyen A.B., D.B. ile olan ilişkisi ve yaşadıklarını paylaştı. A.B. ile ilişki yaşadığı D.B. yaşadıklarını anlattığı ses kaydında şu iddiaları dile getirdi:

“İLÇE BAŞKANI R.P. BANA ASILMAYA BAŞLADI!”

D.B: Ak Parti Alaşehir Teşkilatında sekreter olarak çalışmaya başladığımda o dönemin ilçe başkanı R.P. bana asılmaya başladı. Eşim H.K.’dan ayrıldığımı söylemedim. Z.P. beni belediye meclis üyesi yapınca, benim boşandığımı öğrendi. Bana sürekli mesajlar atıyordu. Benim tek hedefim vardı; veterinerlik mezunu olduğum için Tarım’da çalışmak istiyordum. R.P. ile yatmayı kabul etmedim. Yatsaydım tarım il müdürü olurdum. Daha sonra Alaşehir Devlet Hastanesi’nde bilgi işlemde çalışmaya başlayınca, İstanbul’dan gelen A.B. ile birlikte yaşamaya başladım.

“AMAÇ İŞ BULMAK DEĞİL, KADINLARLA BİRLİKTE OLMAK!”

Ak Parti İlçe Teşkilatında parti çalışması falan yoktu. Tek şey vardı: iş için gelen kadınlarla iş bulmak vaadiyle birlikte olmaktı. Bir gün ilçe sekreteri beni aradı, “abla koş gel, kadın burada bağırıyor. İşe koyacağız diye kadınla birlikte olmuşlar!”dedi. Hemen ilçeye gittim. Kadıncağız bağırıyordu “Allah belanızı versin, seni işe koyacağız diye beni s….”diye. Kadıncağızı aldım, sordum “kim yaptı” diye, “aşçı” dedi.

D.B. ile konuştum olayı doğruladı. Pislik bunlar. Ben dul kadınım, kiminle yaşarsan yaşar, ya da birlikte olurum. A.B. ile birlikte oldum. Eski ilçe başkanı R.P. bunu hazmedemedi. A.B. ile beni işten atmak için her yolu denediler.  

İstanbul eski Belediye Başkanı Mevlüt Abi aradı. (Uysal) Antalya teşkilatı aradı. “Biz halledeceğiz, bakan bey de arar ama bu olay ilçe başkanıyla sizin aranızda, ilçe başkanı “benim özel meselem var” diyor siz çözeceksiniz”dedi.

“HASTANEYİ SEKS YUVASINA ÇEVİRDİLER”

Ak Parti Manisa milletvekili bizim arkamızda diye Alaşehir Devlet Hastanesi’ni seks yuvasına çeviren A.Ü. ile A.A.’nın pislikleri ortaya dökülmesine rağmen, hastane başhekiminin yaşanan olayları sessiz sedasız izleyip A.B. ile D.B’ye para cezası vererek olayı örtbas etmesi  tam bir rezalet.

İŞTE D.B.’NİN ANLATTIKLARI:

D.B. Yaşanan olaylar üzerine, sevgilisi A.B. ile bir araya gelerek ilçe teşkilatı ve hastanede yaşananlar ile ilgili şunları anlattı:

D.B.:Ben sana ne zaman kötülük yaptım?

A.B.:kankilerin de yanındaydı. Kankileri yazıyor buna R.P. benim arkamda diye.

D.B.:Salak salak konuşma sen sinir oldun diye yazdım. Sürekli bana “bitti, istemiyorum”diyorsun. Doğru düzgün bir adam olmayı düşünmüyor musun? Sen ne zaman adam olacaksın! Ben ne zaman kötülük yaptım. 1,5 yılda ben seni üzecek ne yaptım. Yalan söyledim. İbo şahit, senden habersiz partiye (AKP) gittim diye sen benim boğazıma sarıldın.  “Sen beni boğazladın”dedin. Ben de sana üçüncü şahıslara bakmadan oturup yolumuza bakalım dedim.

A.B.:Apo ne söyledi sana (A.A.)

D.B. Aponun bana o gün dediği ne biliyor musun? Ben o gün yemin ediyorum. Hacı abinin yanına geldim. Sonra A.nın yanına gittim. A. bana “sen  bununla hala konuşuyor musun?”dedi. Ben de A’ya “sana ne”dedi. Bunun üzerine “ne yapıyorsan  kendine yapıyorsun. R.P. seni işten çıkaracak.”dedi.  R. beni neden işten çıkaracak dedim. Bunun üzerine A.A., bana “R.P. (AKP eski ilçe başkanı) seni farklı seviyor”dedi. “Ben şimdi A.B.’yi arayacağım ve benim yanımda bu işin bittiğini söyleyeceksin”dedi. Ben de “sen kim oluyorsun”dedi.  R. başkan sonra benim odama geldi ve “aramızdaki engeli kaldır, akşam seni arayacağım”dedi. Ben partiye 1,5 yıldır gitmiyorum.A.A., beni R.P.’ye peşkeş çekmeye çalışıyor. R.P. bana mesaj attı. Ben okumadan sana gönderdim mesajları.

“TEK AMAÇLARI BENİ R.’NİN METRESİ YAPMAK!”

2014’te attığı mesajlar var. Ben veterinerlik okudum. Tek dileğim ilçe Tarım’da çalışmaktı. R.P.nin altına yatsaydım ilçe Tarım’da da her yerde de çalışırdım. Ak Parti’de sekreterlik yapmazdım. Bunların tek amacı ben R.’nin dostu, metresi olayım. Amaçları bu. A.Ü da bunları biliyor.

A.Ü., ayrıldığım H.K.’nın kankisi. Bakan (Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu) H.K.’nın akrabası diye menfaat ilişkileri var. Parti içinde çalışırken R.’nin halledemediği bir iş olduğunda bana eski eşim H.K.’yı aratıyordu.

Ben Ak Parti’de 3 yıl çalıştım. R.’ye 2 yıl boşandığımı söylemedim. Beni belediye meclis üyesi yaptılar.  Boşandığımı öyle öğrendiler. R. beni çağırdı yanına “sen boşandın mı diye sordu” ben de “boşandım”dedim.

“SEN OLMASAYDIN BU ADAMLAR BENİ HARCARDI”

A.B.:Biz bu hallere nasıl düştük. Parti yüzünden düşmedik mi? Sen olmasaydın bu adamlar beni harcardı değil mi? Sen milletvekilini nasıl ikna ettin?

D.B: Benim milletvekiline tek mesajım yetti. Seni hastaneden atmak için eski eşim H.K.’da uğraştı. İstanbul’dan belediye başkanı Mevlüt abi (İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Mevlüt Uysal) ve Antalya’dan partiden beni aradılar. “Biz çözeriz, bakan da arar, biz alttan çözmeye çalışıyoruz. Bu olay ilçe başkanında tıkanıyor. İlçe başkanı da “benim onunla kişisel olayım”diyor.

 

“SEN UTANMADAN ARKADAŞININ PEZEVENKLİĞİNİ YAPIYORSUN!”

Bu iş A.Ü.de biliyor. Ben A.’ya söyledim. “Diyelim ki benim A.B. ile ilişkim var, senin beni uyarman lazımdı. Ben seni gezdiğin kadınlarla ilgili uyardım! Sen utanmadan arkadaşının pezevenkliğini yapıyorsun. Beni arayıp “R.’yi ara diye baskı yapıyorsun” R. ile birlikte olsaydım beni bu hastanede müdür mü yapacaktın”dedim. Benim bunlarla ilişkim olsaydı, ilçe Tarım müdürü olurdum. A.Ü. bir kadını becerdi müdür yardımcısı yaptı.

Bunların hepsi aynı b…, kadının biri ilçeye geliyor “beni işe koyacam diye s…., beni işe koymadılar” M.İ. (aşçı) yapmış. Ak Parti Alaşehir’de kazanmak için bir şey yok. S…. için var. Geçtiğimiz gün ilçeye gittim. Kadınlar neredeyse M.’nin kucağına oturacak.”

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim