Misafir
6,4302
5,768
283,69
ÜYE GİRİŞİ

Bu adamlar kim?

İMKB Lisesi Müdürü Funda Berber’in makam odasında ve okulun tabelası altında ilginç pozlar veren adamların kim oldukları merak ediliyor.

İMKB Lisesi Müdürü Funda Berber’in makam odasında ve okulun tabelası altında ilginç pozlar veren adamların kim oldukları merak ediliyor.

“HADDİNİZİ BİLİN YETER” MESAJI

Kasım 2018 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı müfettişlerinin, yolsuzluk ve öğretmenlere mobbing uyguladığı yönündeki iddialar üzerine hakkında disiplin soruşturması yürüttüğü Funda Berber, soruşturmalar sonucunda ceza alarak aynı ilçede bulunan bir okula müdür olarak atanmış, ancak bir süre sonra tekrar İMKL Lisesi’ne müdür olarak geri dönmüştü.  Göreve başladıktan sonra Funda Berber’in, odasında kim olduğu merak edilen adamlarla çektirdiği ilginç fotoğrafların sosyal medyada paylaşılması şaşkınlık yarattı. Ayrıca adamların Funda Berber’in masasında ve okulun tabelası altında çektirdikleri fotoğrafların altına yazdıkları “Her şeyi bilmenize gerek yok. Haddinizi bilin yeter…” cümlesiyle kimlere mesaj vermek istedikleri de merak konusu oldu.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim