Misafir
6,4302
5,768
283,69
ÜYE GİRİŞİ

Hedef Lisesi’nde coşkulu mezuniyet

Manisa’nın marka eğitim kurumlarından Özel Hedef Lisesi 12. Sınıf öğrencileri düzenlenen törende kep fırlatarak mezun oldu. Öğrencilerin mezuniyet sevincine aileleri de ortak oldu.

Manisa’nın marka eğitim kurumlarından Özel Hedef Lisesi 12. Sınıf öğrencileri düzenlenen törende kep fırlatarak mezun oldu. Öğrencilerin mezuniyet sevincine aileleri de ortak oldu.

Güliz Kirt

Önümüzdeki eğitim-öğretim yılında kendi yerinde eğitimine devam edecek olan Özel Hedef Lisesi, törenle 5. dönem mezunlarını uğurladı. Düzenlenen geceye okul kurucuları, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende, öğrenciler katılımcıların alkışları eşliğinde platformdaki yerlerini aldılar.

BİLİM-SANAT-TEKNOLOJİYE AYAK UYDURUYOR

Okul Müdürü Selam Öztekin, törende yaptığı konuşmasında öğrencilerle aynı heyecanı taşıdıklarını belirterek “Böylesine anlamlı bir günde burada bulunuyor olmanın sevincini yaşıyoruz. Bir yılın daha sonunda çocuklarımızı mezun etmenin ve onları sonraki hayatlarına kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Özel Hedef Lisesi olarak teknolojiyi takip eden ve çağa ayak uyduran bir okuluz. Bize bu süreçte destek veren kurucularımızın yanı sıra öğretmenlerimize ve velilerimize de teşekkür ediyoruz. Yeni eğitim ve öğretim yılında Özel Hedef Anadolu Lisesi olarak yeni yerimizde olacağız” dedi.

KEP FIRLATMA SEVİNCİ

Törende spor dallarında başarılı olan ve Türkiye ile Dünya dereceleri kazanan öğrencilere plaket takdim edildi. Öte yandan Hedef Lisesi’nin emektarları olan öğretmenlere de plaket verildi ve bundan sonraki yaşamlarında kendilerine sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileğinde bulunuldu. Ardından okul birincisi Ecemnaz Gemitaş, isminin yazılı olduğu şeref kütüğüne plakayı çaktı. 12’nci sınıf öğrencileri, 11’inci sınıf öğrencilere bayrak ve flamayı düzenlenen törenle teslim etti. Konuşmaların ve plaket takdimlerinin ardından mezuniyet belgelereni alan öğrenciler, keplerini hep birlikte havaya atarak mezun olmanın mutluluğunu yaşadılar.

 

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim