Misafir
6,1969
5,5841
272,07
ÜYE GİRİŞİ

Gazetelere bir destek daha

Manisa Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz ve yönetimi, ekonomik kriz karşısında sıkıntılı bir süreçten geçen gazetelere destek sözü verdi.

Manisa Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz ve yönetimi, ekonomik kriz karşısında sıkıntılı bir süreçten geçen gazetelere destek sözü verdi.

Manisa Gazeteciler Cemiyeti, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz ve ilçe yönetim kurulu üyesi Emre Kurt’u ağırladı. Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ali Filizkan, Başkan Yardımcısı Murat Yalçın, yönetim kurulu üyesi Mehmet Hakkı Özbayır ile birlikte İlçe Başkanı Katıöz’ü karşıladı. Ziyaretleri için Katıöz’e teşekkür eden Ali Filizkan, gazetelerin zor durumda olduğunu hatırlatarak, her kesime yaptıkları destek çağrısını yineledi.

MALİYETLER GAZETELERİ ZORLUYOR

Filizkan, “Ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz. Manisa’da görev yapan gazetecilerimiz ve gazete sahipleri vatandaşlarımıza doğru bilgiyi ulaştırmak için çalışıyor. Ancak son dönemde baskı maliyetleri ve diğer maliyetlerin artışı gazeteleri zor durumda bıraktı. Biz Manisa halkımıza, kurum ve kuruluşlara geçtiğimiz günlerde çağrı yapmıştık. Siz bu çağrımıza kayıtsız kalmadınız” diye konuştu.

YEREL GAZETELERE ABONE OLACAKLAR

AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz de, gazetecilere her zaman destek olmaya hazır olduklarını belirterek, Manisa’da çıkarılan yerel gazetelere abone olma kararı aldıklarını söyledi. Basının önemine dikkat çeken Katıöz, gazetecilerin halkın sesi olduğunu ifade etti. Ziyaretin ardından AK Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı, sekiz yerel gazeteye abonelik sözleşmesi imzalayarak destek oldu. Haber Merkezi

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim