Misafir
6,1969
5,5841
272,07
ÜYE GİRİŞİ

Mersinli:Manisa üzerine istişare ettik

31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilk ziyaretini Manisa Gazeteciler Cemiyeti’ne gerçekleştiren AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Manisa üzerine istişare yaptıklarını ve bugün yapacakları toplantıda gazetecilere değerlendirmede bulunacaklarını söyledi.

31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilk ziyaretini Manisa Gazeteciler Cemiyeti’ne gerçekleştiren AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Manisa üzerine istişare yaptıklarını ve bugün yapacakları toplantıda gazetecilere değerlendirmede bulunacaklarını söyledi.

Muzaffer Kirt

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilk ziyaretini Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan’a gerçekleştirdi. Mersinli,’ye AK Parti Medya ve Tanıtımdan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cemal Alat, İl Yönetim Kurulu Üyesi Samet Doğuş eşlik ederken, ziyarette Aydın Besen ve Gökhan Aytaç da hazır bulundu. Başkan Mersinli, Ali Filizkan ve yönetimine görevinde başarılar diledi.

MANİSA ÜZERİNE İSTİŞARE ETTİK

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, “Seçimlerden sonra ilk ziyaretimizi Manisa Gazeteciler Cemiyeti’ne yapıyoruz. Ali Filizkan baba dostu bir insanımız. Cemiyet başkanlığı görevini aldıktan sonra ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Manisa üzerine istişare ettik. Ali Filizkan, Manisa Gazeteciler Cemiyeti başkanlığında başarılı olacaktır. Teknolojinin de işin içine girmesiyle beraber maddi konuların halledilmesi zor bir mesele oldu. Ama gazeteler ayakta kalmaya çalışıyorlar. Çalışan gazetecileri dernek bünyesinde toplayarak başarılı olmaya çalışıyorlar. Ali başkanım bu işin cefasını çekmiş bir insan, sefası istemeyen bir insandır. Bizlerde bu işleri yaparken onların yanındayız” dedi.

SEÇİMİN DEĞERLENDİRMESİNİ YAPACAK

Başkan Mersinli, bugün 10.00’da Yunusemre Belediyesi’nin bahçesinde bulunan Yunuspark’ta Manisa’da görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla toplantıda bir araya geleceklerini kaydederek, 31 Mart’ta yapılan seçimin değerlendirmesini yapacaklarını, bundan dolayı da bütün gazetecileri davet etti.

GAZETELER ÇÖZÜM BEKLİYOR

Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan, seçim sonrası ilk ziyaretini cemiyete yapan AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli’ye teşekkür etti. Basın sektörünün çok zor durumda olduğunu kaydeden Filizkan, bu zorlu süreci atlatmak için Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan ve cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fuat Altun’dan özelilkle yazılı basın ve internet haberciliğinin sorunlarının en kısa zamanda çözülmesi konusunda destek beklediklerini vurguladı. Ziyarette İl Başkanı Berk Mersinli ile Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan yerel seçimlerin bir muhasebesini de yaptı.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim