Misafir
6,1969
5,5841
272,07
ÜYE GİRİŞİ

Büyükşehir ve MASKİ’de görev değişimi

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünde görev yapan Genel Sekreter Yardımcıları, Genel Müdür ve yardımcıları ve daire başkanlarında görev değişimi yaşandı. Yapılan yeni atamalara göre Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılıklarına Ramazan Burak Aslay, Ali Öztozlu ve Ertuğrul Yıldırım getirildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünde görev yapan Genel Sekreter Yardımcıları, Genel Müdür ve yardımcıları ve daire başkanlarında görev değişimi yaşandı. Yapılan yeni atamalara göre Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılıklarına Ramazan Burak Aslay, Ali Öztozlu ve Ertuğrul Yıldırım getirildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde merakla beklenen daire başkanlıklarının isimleri şöyle: İmar Dairesi Başkanı Zeynep Alıcıoğlu Yol Şube Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay Etüd Proje Dairesi Başkanı Kemal Burak Gürol Kent Estetiği Dairesi Başkanı Ulvi Kaynak Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Halis Satılmış Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Mustafa Genç Kaynak İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Arslan Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Gençoğlu İtfaiye Dairesi Başkanı Ergün Aksoy Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Öztozlu Çevre Koruma Dairesi Başkanı Fatih Öztürk İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Emine Karatepe Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün Mezarlık Dairesi Başkanı Cevdet Üstündağ Kültür Dairesi Başkanı Fırat Özcan Emlak Dairesi Başkanı Mehmet Kara Yazı İşleri Dairesi Başkanı Sibel Akın Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Funda Solak Destek İşleri Dairesi Başkanı Metin Memiş Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Zafer Kasal

MASKİ YÖNETİMİ

MASKİ Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ergün MASKİ Genel Müdürü Şehnaz Başaran Genel Müdür Yardımcılar; Gökhan Çevik, Emre Özünlü, Erman Aydıner. MASKİ’nin Yönetim Kurulu üyeleri; Cengiz Ergün, Burak Aslay, Şehnaz Başaran, Gökhan Çevik, Emre Özünlü ve Erman Aydıner. İlçe Hizmetleri: Fevzi Demir Çevre Koruma: Cem Çöllü Strateji Dairesi: Mahmut Bilgen Atık su arıtma: Gökhan Çevik Emlak İstimlak: Emre Özünlü Yatırım Dairesi: Erman Aydıner Projeler: Türkan Köroğlu Kanalizasyon: Mümin Deniz Makine İkmal Dairesi: Kemal Anaç İnsan Kaynakları: Hayri Okkalı İçme Suyu: Bircan Kaynak Abone İşleri: Talip Akbaş. Haber Merkezi

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim