Misafir
6,2988
5,6843
271,96
ÜYE GİRİŞİ

“Sendikal mücadelede kimse umut tacirliği beklemesin!”

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, sağlık çalışanlarının hakları için var güçleri ile mücadele etmeye devam edeceklerini belirterek, sendikal mücadelede kimsenin umut tacirliği beklememesini istedi.

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, sağlık çalışanlarının hakları için var güçleri ile mücadele etmeye devam edeceklerini belirterek, sendikal mücadelede kimsenin umut tacirliği beklememesini istedi.

Muzaffer Kirt

Manisa genelinde 4 bin 800 üyeye sahip olan Sağlık-Sen Manisa İl Divan Toplantısını gerçekleştirdi. Büyük Saruhan Hotel’de gerçekleşen toplantıya Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Dural, Manisa Sağlık İl Müdürü Dr. Necip Yemenici, Manisa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Murat Konan Memur-Sen'e bağlı sendika başkanları, sendika üyeleri katıldı.

DOĞRUNUN YANINDA YANLIŞIN KARŞISINDA

Sağlık-Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa Irgatoğlu, 14 Nisan ila 15 Mayıs tarihleri arasının sendikaların yetkili sendika olması süreci olduğunu açıkladı. Bu sürecin zorluğunu ve gerginliğini yaşadıklarını kaydeden Irgatoğlu, bu divan toplantısının doğrunun yanında, yanlışın karşısında olmak adına önemli olduğunu vurguladı.

MAĞDURİYETLER İÇİN MÜCADELEYE DEVAM

Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, sağlık çalışanlarının hakları için var güçleri ile mücadele etmeye devam edeceklerini söyledi. Durmuş, sendikal mücadelede umut tacirliğini kimsenin beklememesini istedi. Durmuş, sağlık çalışanların mağduriyetlerinin çözülmesi için sonuna kadar çalışacaklarını kaydetti.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim