Misafir
6,641
5,9182
253,95
ÜYE GİRİŞİ

Özkan:"Bu seçimi biz kazandık!"

Resmi olmayan sonuçlara göre 61 oy farkla seçimi kaybeden Millet İttifakı Yunusemre Belediye Başkan adayı Kürşad Mithat Özkan, Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) giderek, oyların yeniden sayılması için itirazda bulundu. Özkan, "Bu seçimi biz kazandık. Hepimize hayırlı olsun" dedi.


Millet İttifakı Yunusemre Başkan adayı YSK’ya itiraz etti

Özkan:"Bu seçimi biz kazandık!" 

Resmi olmayan sonuçlara göre 61 oy farkla seçimi kaybeden Millet İttifakı Yunusemre Belediye Başkan adayı Kürşad Mithat Özkan, Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) giderek, oyların yeniden sayılması için itirazda bulundu. Özkan, "Bu seçimi biz kazandık. Hepimize hayırlı olsun" dedi. 

Manisa'da kesin olmayan sonuçlara göre Cumhur İttifakı'nın AK Parti'li Yunusemre Belediye Başkan adayı Mehmet Çerçi, 57 bin 871 oy alırken, Millet İttifakı'nın İYİ Partili Yunusemre Belediye Başkan adayı Kürşat Mithat Özkan ise 57 bin 810 oy aldı. Arada 61 oy fark bulunan seçimlere Millet İttifakı adayı Özkan, YSK'ya giderek itiraz etti.

“SEÇİMİ KAYBETTİĞİMİZİ SANANLAR ÜZÜLECEK”

 İYİ Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz ve parti yönetimiyle birlikte Manisa Adalet Sarayı içerisindeki il seçim kurulu önünde açıklama yapan Özkan, seçimi kendilerinin kazandıklarını savunarak, "İnşallah bu Miraç kandilinde hep birlikte çok güzel bir sonuç alacağız. Emekleriyle, alın terleriyle toplanmış olan oylarımıza sahip çıkıyoruz. Sadece 61 oyla bu seçimi kaybettiğimizi sananlar bu akşam çok büyük bir üzüntüye kapılacaklar. 524 tane sandık tutanağını tek tek ben ve ekibim 60 saat uykusuz kalarak teker teker inceledik, kontrol ettik. Bu seçimi biz kazandık. Hepimize hayırlı olsun. Yunusemre Belediyesinde hayırlı hizmetler yapmak nasip olsun" dedi. Haber Merkezi  

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim