Misafir
6,5691
5,7691
260,57
ÜYE GİRİŞİ

“Borç rakamları asılsız”

İYİ Parti ve CHP Şehzadeler ilçe başkanlarının Şehzadeler Belediyesinin bütçe ve borçlarıyla yaptıkları açıklamalara cevap veren AKP ve MHP ilçe başkanları, iddiaların asılsız olduğunu belirterek “başkanlar borç rakamları ile kamuoyunda algı oluşturmanın derdine düşmüştür”ifadesini kullandı.

“Borç rakamları asılsız”

 

İYİ Parti ve CHP Şehzadeler ilçe başkanlarının Şehzadeler Belediyesinin bütçe ve borçlarıyla yaptıkları açıklamalara cevap veren AKP ve MHP ilçe başkanları, iddiaların asılsız olduğunu belirterek “başkanlar borç rakamları ile kamuoyunda algı oluşturmanın derdine düşmüştür”ifadesini kullandı.

Ak Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Mehmet Emin Çipiloğlu ve MHP ilçe Başkanı Şener, İYİ Parti ve CHP Şehzadeler ilçe başkanlarının Şehzadeler Belediyesinin bütçe ve borçlarıyla ilgili yaptıkları açıklamalara cevap verdi.

İki ilçe başkanının iddialara verdikleri cevapta siyasetin kirletildiğine vurgu yapılarak şu ifadelere yer verildi “Seçimlere çok kısa bir süre kala Manisa da siyaset; millet ittifakına mensup gerek belediye başkan adayları, gerek il başkanları ve nihayetinde İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanları tarafından kirletilmiştir. Her birisi çirkin üsluplarla yaptıkları konuşmalarla adeta birer yalan makinesine dönmüşlerdir. CHP ve İYİ Partinin ilçe başkanları, ortak imza ile nezaket sınırlarını zorlayan, bir açıklama yaptılar. Şehrin seçilmiş belediye başkanına nezaketsiz bir şekilde, ifadeler kullanmaktan çekinmeyen insanlar, seçim öncesi kalitelerini ve çaplarını da hemşerilerimize göstermiş oldular. İki ilçe başkanı, kullandıkları çirkin ifadelerle, daha önce Manisalılara kullandığı yakışıksız bir benzetme ile hakaret eden, İl Başkanının yolundan gitmişlerdir. 

“DERHAL İSTİFAYA DAVET EDİYORUZ”

Yine aynı açıklamada,  iki ilçe başkanı, Spil Mahallesinin Yunusemre ilçesinde olduğunu bile bilmeden, Spil mahallesine Şehzadeler Belediyesini hizmet yapmamakla suçluyorlar. Kendi sınırları içinde ki mahallelerden bile bihaber olan bu iki ilçe başkanını derhal istifaya davet ediyoruz. Şehzadelerin mahallelerini bile bilmeyen bu insanların Şehzadeler’e ne faydası olabilir. Manisa’yı tanımayan, Belediyecilikten anlamayan, hesap kitap bilmeyen, bizleri yalanlarla iftiralarla karalamaya çalışan CHP ve İyi Parti İlçe Başkanları, her seçim öncesinde kurdukları tezgahları, yine bu seçimde de kurmaya çalışıyorlar. Şehzadeler Belediyesi’nin bu şehre yaptığı yatırımları konuşamayanlar, uydurma borç rakamları ile kamuoyunda algı oluşturmanın derdine düşmüştür.2014 yılında kurulan Şehzadeler Belediyesinin o dönemdeki varlıklarının toplam bedeli 9 Milyon 900 bin TL iken, 5 yılda yüzde 1470 artarak, 156 Milyon 405 bin 393 TL ye yükselmiştir. Şehzadeler Belediyesi 5 yılda güçlenmiş, yüzde 1470 zenginleşmiştir. Bu bile tek başına Şehzadeler Belediyesinin başarısını ortaya koymaktadır. Çok değil, 3 gün sonra, iftira ve çamurla siyaset yapmaya çalışanlar, 31 Martta halkımızdan gerekli dersi alacaklar ve attıkları iftira ve yalanlarda boğulacaklardır.” Haber Merkezi

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim