Misafir
6,5395
5,8426
252,35
ÜYE GİRİŞİ

“Şehzadeler’in ne kadar borcu var?”

Millet İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir, Şehzadeler Belediye yönetimine iki hafta önce belediyenin borçlarını sorduğunu, ancak hala cevap alamadığını belirterek “Bunlar belediyeyi iflas ettirmişler. Biz sorduk cevap alamadık.”dedi.

Millet İttifakı adayı Özdemir, belediyeden sorusuna cevap bekliyor:

“Şehzadeler’in ne kadar borcu var?”

Millet İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir, Şehzadeler Belediye yönetimine iki hafta önce belediyenin borçlarını sorduğunu, ancak hala cevap alamadığını belirterek “Bunlar belediyeyi iflas ettirmişler. Biz sorduk cevap alamadık.”dedi.

Millet İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir Aşağı Çobanisa ve Karaoğlanlı’da seçmenleriyle buluştu. 

“PARAMIZ YOK HİZMET EDEMEDİK DEMEK YALANDIR”
31 Mart seçimlerine sayılı günler kala Millet İttifakı seçim çalışmalarına hız verdi. İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Orkun Şıktaşlı, Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir tarafından organize edilen Aşağı Çobanisa ve Karaoğlanlı halk toplantılarına katıldı. Her iki mahallede de davul zurna ve meşalelerle karşılanan Başkan adayları mevcut belediye yönetimlerini eleştirdi. Aşağı Çobanisa ve Karaoğlanlı’da düzenlenen toplantılarda konuşan Şehzadeler Belediye Başkan Adayı İsa Özdemir, “Paramız yok size hizmet edemedik demek yalandır. Bunun doğrusu beceremedik demektir. Bunu söylemiyorlar. Aşağı Çobanisa da Karaoğlanlı da son 5 yılda hizmet almamış mahallelerimiz arasındadır. Buralarda bunca sorun varken hizmet getirmeyenler 20 milyon TL harcayıp Şehzade Park yapanlardır. Bu 20 milyon TL parayla mahallelerimizin tüm ihtiyaçları karşılanırdı” dedi. 

“BELEDİYENİN BORCUNU AÇIKLASINLAR!”
Şehzadeler Belediyesiyle ilgili borcun açıklanmasını istediğini söyleyen Özdemir, “Belediye yönetimine iki haftadır bir şey sordum cevap bekliyorum. Açıklayamıyorlar. Geçen hafta sordum perşembe günü dediler. Perşembe günü sordum Salı günü açıklayacağız dediler. Bugün de bize haftaya Cuma günü açıklayacağız diyorlar. Bunlar belediyeyi iflas ettirmişler. Biz sorduk cevap alamadık. Buraya geldiklerinde siz de sorun. Belediyenin ne kadar borcu var açıklasınlar”diye konuştu. 

“İKİ SEZONDA OVA YOLLARI BİTECEK”
Göreve geldiklerinde Şehzadeler ilçesini ova yolları sorununu tamamen çözeceklerini belirten İsa Özdemir, “Biz 5 senede şu kadar ova yolu yaptık demekle olmaz. Size söz veriyorum. Göreve geldiğimizde 2 sezonda ova yollarını tamamen bitireceğiz” dedi. Haber Merkezi

“ŞHREK’E 25 BİN LİRA HARCADILAR!”
Şehzadeler Park yapılırken fuzuli harcamalar yapıldığını savunan Özdemir, “Buraya gelirlerse onlara belediyenin borcu ve Şehzadeler Parktaki heykellerin fiyatlarını sorun. Red Kit ve Rin Tin Tin’i kaç paraya almışlar onu sorun. Bu iki heykele 35 bin TL para harcadılar. Bir de Şhrek var. Ona da 25 Bin TL harcadılar. Yapılan hizmetlerden Allah razı olsun ama vatandaşın parasını da kimsenin çar-çur etmeye hakkı yok” ifadelerini kullandı. 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim