Misafir
6,5691
5,7691
260,57
ÜYE GİRİŞİ

Gezici’nin anketinden Özdemirçıktı

Gezici Araştırma Şirketi’nin 31 Mart seçimleri için hazırladığı ankete göre, katılımcılar Şehzadeler Belediyesi için Millet İttifakı adayı İsa Özdemir’i gösterdi.

AK PARTİLİ VE MHP’Lİ SEÇMENİN DE OYU ÖZDEMİR’E

Gezici Araştırma Şirketi’nin anketine katılan halkın, önümüzdeki seçimlerde Şehzadeler İlçesi Belediye Başkanlığı için hangi partiye oy vermek istediğine ilişkin dağılım incelendiğinde katılımcıların yüzde 42,1’isinin Cumhur İttifakının (AKP-MHP) AK Parti adayı Ömer Faruk Çelik’e oy vermek istediği, yüzde 55,2’sinin ise  Millet İttifakının (İYİ Parti-CHP) İYİ Parti adayı İsa Özdemir’e oy vermek istediği  görüldü. HDP’nin adayı ise yüzde 2,4 olduğu görülüyor. Ankete katılan MHP Seçmenin yüzde 85,6’sı, CHP Seçmenin yüzde 97’si ve Ak Parti Seçmenin yüzde 20’si İYİ Parti adayı İsa Özdemir’e oy vereceğini ifade etti. Şehzadeler ilçesine kimin daha iyi hizmet yapacağına inanıyorsunuz sorusuna halkın yüzde 58,4’ü İYİ Parti Adayı İsa Özdemir’in adını verirken, yüzde 41,6’sı ise Ömer Faruk Çelik dedi. Anketteki verilerde, Millet İttifakı’nın adayı Özdemir’in yüzde 55,2 ile Cumhur İttifakı’nın adayı Çelik’e fark attığı görüldü.

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim