Misafir
6,241
5,6203
270,61
ÜYE GİRİŞİ

Bu kadar atmayın!

Her seçimde olduğu gibi onlarca proje ile halkın karşısına çıkıp oy isteyen belediye başkan adayları, bu seçimde de hayata geçiremeyecekleri onlarca projenin sözünü vermeye devam ediyor.

Her seçimde olduğu gibi onlarca proje ile halkın karşısına çıkıp oy isteyen belediye başkan adayları, bu seçimde de hayata geçiremeyecekleri onlarca projenin sözünü vermeye devam ediyor.

HALKIN SİYASETE GÜVENİ KALMADI!

Manisa Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayları 31 Mart tarihinde yapılacak seçimlere günler kala çalışmalarını hızlandırıp mahalle mahalle gezip projelerini anlatıp vatandaşın oyunu istiyor. Kimi aday projelerinin tamamını kamuoyuna tanıttı, kimisi de toplantılar düzenleyip, ziyaretler yaparak gerçekleştirmek istediği hizmetleri sıralıyor. Onlarca proje sözü ile adaylar adeta birbiriyle yarışıyor. Ancak geçmiş yıllarda adayların sözünü verdiği projelerin seçildiğinde  yüzde 10’unu bile gerçekleştiremediği gerçeği karşısında, vatandaş havada uçuşan projeleri şaşkınlıkla dinliyor. Her dönem abartılı projelerle halkın karşısına çıkan adayların bu sözlerine ne kendileri, ne de vatandaş inanıyor. Verilen sözlerin yerine getirilemeyişi karşısında, halkın siyasete olan güveni her geçen yıl azalıyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim