Misafir
6,5691
5,7691
260,57
ÜYE GİRİŞİ

Malatyalılar Derneği’nden kadınlara jest

Manisa’da çalışmalarını sürdüren Malatyalılar Birlik ve Beraberlik Derneği, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın üyelerine jest yaptı.

Manisa’da çalışmalarını sürdüren Malatyalılar Birlik ve Beraberlik Derneği, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadın üyelerine jest yaptı.

Güliz Kirt

Manisa’da çalışmalarını sürdüren Malatyalılar Birlik ve Beraberlik Derneği, özel günlerde etkinlik düzenleyerek üyeleriyle buluşmaya devam ediyor. Dernek tarafından 8 Mart Kadınlar Günü kapsamında etkinlik düzenlendi.  Teras 2’de düzenlenen programa kadınlar yoğun ilgi gösterdi. Dernek Başkanı Hacı Ali Özsoy, bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Kadın Kolları Başkanı Emine Güven de kadınlar günü dolaysıyla böyle bir program düzenlemektedir dolayı mutlu olduklarını belirterek bütün kadınların gününü kutladı. Daha sonra yönetim kurulu üyeleri kadınlara karanfil dağıttı. Kadınlar çalınan şarkılar eşliğinde eğlenerek günlerini kutladı.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim