Misafir
6,241
5,6203
270,61
ÜYE GİRİŞİ

“Yunusemre’de imar sorunu kalmayacak”

​​​​​​​Millet İttifakı’nın Yunusemre Belediye Başkan Adayı Kürşad Mithat Özkan, seçildiğinde ilçedeki imar planını mutlaka geçireceğini belirterek “İmar geldiği zaman mahallelerimizin altyapısı da düzeltilecek. Bu sorunları çözmek için bir yola çıktık. Bunun sözünü veriyorum sizlere”dedi.

Millet İttifakı’nın Yunusemre Belediye Başkan Adayı Kürşad Mithat Özkan, seçildiğinde ilçedeki imar planını mutlaka geçireceğini belirterek “İmar geldiği zaman mahallelerimizin altyapısı da düzeltilecek. Bu sorunları çözmek için bir yola çıktık. Bunun sözünü veriyorum sizlere”dedi.

Millet İttifakı’nın Yunusemre Belediye Başkan Adayı Kürşad Mithat Özkan, 31 Mart 2019 Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Atatürk ve Fevzi Çakmak Mahallelerini ziyaret etti.

ÇOCUKLARLA ÖZEL İLGİLENDİ

Ziyarette İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Filiz Tuğçe Ayrancı, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Bülent Mersinli ve Yunusemre Belediye Meclis Üyesi Adayları Milletin Yunusemre Belediye Başkan Adayı Kürşad Mithat Özkan’a eşlik etti. Özkan, Atatürk Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti ve vatandaşlar ile sohbet etti. Atatürk Mahallesi’nde vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Özkan’ı bir vatandaş da evine davet etti. Evini ziyaret ettiği aile ile sohbet eden Özkan, çocuklarla da özel olarak ilgilendi.

“YUNUSEMRE HERKESİN BELEDİYESİ OLACAK”

Esnaf ziyaretinin ardından Fevzi Çakmak Mahallesi’ne geçen Milletin Yunusemre Belediye Başkan Adayı Kürşad Mithat Özkan, vatandaşlarla bir araya geldi. Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki programa CHP İl Başkanı Semih Balaban da katıldı. Programın açılış konuşmasını Milletin Yunusemre Belediye Meclis Üyesi Adayı Mehmet İnan gerçekleştirdi. İnan’ın ardından söz alan CHP İl Başkanı Semih Balaban; “Fevzi Çakmak Mahallesi’ne hem büyükşehir anlamında hem de yeni belediye olan Yunusemre Belediyesi bakımından pek yatırım yapılmamış durumda. Bizler bu zihniyeti 31 Mart’ta demokratik bir yolla değiştirdikten sonra Yunusemre Belediyesi herkesin belediyesi olacak. Biz herkesi kucaklayan bir anlayış ile hizmet etmek istiyoruz” diye konuştu.

FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ’NE İMAR MÜJDESİ

Milletin Yunusemre Belediye Başkan Adayı Kürşad Mithat Özkan ise; “Fevzi Çakmak Mahallesi’nin okul ve altyapı başta olmak üzere tüm sorunlarının farkındayız. Burada bir imar sorunu var. Ancak imar yalnızca Fevzi Çakmak Mahallemizin değil, Manisamızın genel sorunlarından biri. Bazı mahallelere özel projeler yapılıyor ancak Fevzi Çakmak’a özel bir proje yapılmıyor. Biz Fevzi Çakmak Mahallemizin adres sorularak aranan bir mahalle olmasını istiyoruz. Bunun için çalışacağız. Bizim dönemimizde imar planını mutlaka gerçekleştireceğiz. İmar geldiği zaman mahallelerimizin altyapısı da düzeltilecek. Bu sorunları çözmek için bir yola çıktık. Kimseyi ayırmadan, ötekileştirmeden, eşit hizmet almasını biz sağlayacağız. Bunun sözünü veriyorum sizlere”dedi.

“HALKIMIZ BİZE YETKİYİ VERECEK”

Fevzi Çakmak Mahallesi’nin ardından Atatürk Mahallesi’ndeki programa geçen Milletin Yunusemre Belediye Başkan Adayı Kürşad Mithat Özkan, kahve ziyaretleri gerçekleştirdi. Mahallelilerin oldukça sıcak karşıladığı Özkan, bazı vatandaşların sorularını yanıtladı, gençlerle sohbet etti. Özkan; “Atatürk Mahallesi’nin de sorunlarında da imar ve altyapı başı çekiyor. Araştırmamızı yaptık, sizlerle buluşup bizzat sorunları birinci ağızdan dinledik, projelerimizi de bu verilere göre hazırladık. Geriye kalan tek şey, bize bu sorunları çözümü olan projeleri uygulayacak yetkiyi vermek. İnanıyorum ki 31 Mart’ta halkımız bize bu yetkiyi verecek”diye konuştu. Haber Merkezi

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim