Misafir
6,8189
6,0817
251,47
ÜYE GİRİŞİ

Arınç: Bu da bana kapak olsun!

​​​​​​​Ankara Kitap Fuarı'ndaki okurlarıyla buluşan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, standa gelen eski TBMM Başkanı Arınç'a imzalı kitap verdi. Arınç'ın "Bu da bana kapak olsun" diyerek kabul ettiği kitap, TSK'daki FETÖ yapılanmasını anlatıyor.

Ankara Kitap Fuarı'ndaki okurlarıyla buluşan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, standa gelen eski TBMM Başkanı Arınç'a imzalı kitap verdi. Arınç'ın "Bu da bana kapak olsun" diyerek kabul ettiği kitap, TSK'daki FETÖ yapılanmasını anlatıyor.

Dün gerçekleşen13.  Ankara Kitap Fuarı’nın ikinci gününde İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Özdağ,  imza gününde okuyucuları ile bir araya geldi. Kitapseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Özdağ’ın imza gününün düzenlendiği Kripto Yayınları standına sürpriz bir isim de ziyarette bulundu.

Arınç: "Bu da bana kapak olsun!"

Prof. Dr. Özcan Yeniçeri ve Özdağ kitaplarını imzaladığı esnada Eski Meclis Başkanı Bülent Arınç standa gelerek, Yeniçeri ve Özdağ’dan imzalı kitap istedi. İlk önce 24. Dönem Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri’den imzalı kitap aldığı sırada Arınç’a, Ümit Özdağ da kendi kitabını imzalayarak uzattı. Özdağ,  Türk Silahlı Kuvvetleri’ndeki FETÖ yapılanmasını anlattığı “Kendi Ülkesinde Kuşatılmış Ordu: Türk Silahlı Kuvvetleri” kitabını Arınç’a  verirken, “Siz yaptınız, ben yazdım.”  dedi. Özdağ’ın Arınç’a iğneleyici göndermesi üzerine “Bu da bana kapak olsun.” diyen Arınç, imzalı kitabını alarak stanttan ayrıldı. Kaynak:Haberiniz.com

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim