Misafir
6,3636
5,688
260,65
ÜYE GİRİŞİ

Ak Parti’yi terk edenlere ‘ihanet’ yakıştırması

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Cumhur İttifakı aleyhinde çalışan ve geçmişte parti içerisinde bulunanların yaptıklarının ihanet olduğunu söyledi.

Muzaffer Kirt

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Cumhur İttifakıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Cumhur ittifakı aleyhinde çalışan ve geçmişte parti içerisinde bulunanlara yüklenen Başkan Mersinli, “Tabi beni asıl üzen şu. Ben bu seçimde aday gösterilmedim ya da ben niye tekrar aday gösterilmedim demedikleri sürece partilerini terk etmeleri hiç doğru bir hareket değil” dedi.

“BUNUN EN KESTİRMECE ADI İHANET OLUR”

Mersinli, “Kıymet verdiğimiz bizde hizmet etme imkanı bulmuş olan insanların başka başka arayışlara girmesi bu da siyasi ahlak noktasında bizi zora sokan bir olay. Küçük işlerde ben, ben ben dersek o iş hiçbir zaman başarılı olmaya muktedir olmaz. Bazı ilçelerimizde de yaşadığımız bu sıkıntıları inşallah o kıymet verdiğimiz yine geçmiş dönemde yine kıymet vermek istediğimiz ağabeylerimiz inşallah bu hatalarından dönerler. Ve Cumhur ittifakına saygılı bir şekilde davranırlar diye düşünüyorum. Bir dönem milletvekilisin, bir dönem belediye başkanısın, bir dönem il başkanısın, bir dönem il yöneticisin ya da partinin üyesisin yok kardeşim bu dönem canım sıkıldı ben oynamıyorum demek onun davayla alakası yok. Bu insanın kendi kumaşını gösterir, siyasi kumaşını gösterir. Sen bu hizmeti yaparken seni sen yapan ismi ortaya koyarken kimle yaptın AK Parti’yle, liderin kimdi Recep Tayyip Erdoğan. O yüzden bunun en kestirmece adı ihanet olur” diye konuştu. 

“BAŞKAN ERGÜNLE SOKAK SOKAK ÇALIŞACAĞIM”

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün Cumhur ittifakı adayı olarak gösterildiğini belirten Başkan Mersinli, “Büyükşehir Belediye Başkanımız ve ortak adayımız Cengiz Ergün ile beraber sokak sokak, mahalle mahalle, ilçe ilçe seçim çalışmalarını gerçekleştireceğiz. Seçim maratonu boyunca Başkanımla bir fil çalışacağım. 31 Mart akşamına kadar sandıklarda inşallah bu seçimi kazanacağız. 17 ilçe adayımızda ortak adayımızdır” dedi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim