Misafir
6,241
5,6203
270,61
ÜYE GİRİŞİ

Eğitimci ve sağlıkçıları buluşturan nikah

Manisa Milli Eğitim müdür yardımcılığı görevinde bulunan ve son olarak da görevini eğitim uzmanı olarak sürdüren deneyimli eğitimci Müşahit Sudan’ın oğlu Mehmet Çağrı, hayatını Emine Erol ile birleştirdi. Çiftin nikahı eğitim ve sağlık camiasını bir araya getirdi.

Uzun yıllar Manisa Milli Eğitim müdür yardımcısı olarak görev yapan ve son olarak da görevini eğitim uzmanı olarak sürdüren deneyimli eğitimci Müşahit-Perihan Sudan’ın yakışıklı oğlu Mehmet Çağrı ile Soma’nın köklü ailelerinden Süleyman-Fahriye Erol çiftinin güzel kızı Emine Erol Saruhan Otelindeki görkemli nikah töreniyle hayatlarını birleştirdi.

GENÇ ÇİFT SALONA 10. YIL MARŞIYLA GİRDİ 

Eğitim ve sağlık camiasını buluşturan görkemli nikahta Mehmet Çağrı-Emine Sudan çifti salona 10.Yıl marşı ile giriş yaptı.  Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi’nin kıydığı nikahta damadın şahitliklerini damat Mehmet Çağrı Sudan’ında görev yaptığı Türkiye istatistik kurumu Manisa Bölge Müdürü Dr. Mehmet Akyol, Büro Memur-Sen Manisa il Başkanı S. Murat Özkan, Servet Kumandaş, TBMM eski başkanı Bülent Arınç’ın danışmanı Mehmet Büker, 8 Eylül Hastanesine Kulak Burun Boğaz Odyometris görevini yürüten gelinin şahitliğini ise KBB hekimi Dr.Cem Turgut Güngör ve Beyin Cerrahı uzmanı Dr. Ömer Emre Yağlı üstlendi. Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi nikahını kıydığı Mehmet Çağrı-Emine Sudan çiftine mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanlarını verdi.

GELİNE TÜRK BAYRAĞI DAMADA KURAN-I KERİM

Başkan Çerçi, damada Kuran-ı Kerim hediye ederken Büro Memur-Sen Manisa il Başkanı S.Murat Özkan ise öperek alnına koyduğu Türk bayrağını teslim etti. Nikahın hemen arkasından çiftlerin evlilikleri uzun ömürlü ve hayırlı evlatlar dünyaya getirmeleri için Kuran-ı Kerim okunurken tüm davetlilerde dualarıyla katkı sağladı. Nikah mini kokteylinin ardından son buldu.

 SUDAN VE EROL AİLESİDEN TEŞEKKÜR

Çok sayıda seçkin davetli topluluğun evlatlarının nikahına gelmesinden dolayı teşekkürlerini ileten Müşahit-Perihan Sudan ve Süleyman-Fahriye Erol çiftleri misafirleri ile tek tek yakından ilgilendiler.

Nikaha, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Türkiye istatistik kurumu Manisa Bölge Müdürü Dr. Mehmet Akyol, Büro Memur-Sen Manisa il Başkanı S. Murat Özkan Servet Kumandaş, TBMM eski başkanı Bülent Arınç’ın danışmanı Mehmet Büker, 8 Eylül Hastanesine Kulak Burun Boğaz Odyometris görevini yürüten gelinin şahitliğini ise KBB hekimi Dr. Cem Turgut Güngör ve Beyin Cerrahı uzmanı Dr. Ömer Emre Yağlı, Gördes belediye başkanı Muhammet Akyol, CHP İl Başkanı Semih Balaban ve çok sayıda davetli katıldı. Haber Merkezi

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim