Misafir
6,2728
5,6483
273,1
ÜYE GİRİŞİ

Akçay:Manisa afet bölgesi ilan edilsin

Manisa’da yoğun yağış nedeniyle yaşanan mağduriyeti meclis gündemine getiren MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay “Manisa afet bölgesi ilan edilmeli ve çiftçilerimizin tüm zararları karşılanmalıdır” dedi.

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay Manisa’da 10-12 Ocak tarihleri arasındaki yoğun yağmur felaketini meclis genel kurulu gündemine getirdi. 3 günde metrekareye 203 kg yağış yaşandığını belirten Akçay “sulama kanalları ve dereler taştı; Manisa Ovası adeta sulara gömüldü. Merkez ilçelerin yanı sıra, Saruhanlı, Turgutlu, Akhisar ilçelerimizde hasar büyüktür. Özellikle evlerinden tahliye edilmek zorunda kalan aileler ile tarım arazilerindeki hasarlar önemle irdelenmelidir. Tarım arazilerinin yüzde 70’i sular altında kalmıştır” dedi.

 

“SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİNİ TAKİP EDECEĞİZ”

Manisa’da aşırı yağıştan kaynaklanan zararların bir an önce tespit edilerek vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi gerektiğini ifade eden Akçay şöyle devam etti “Başta tarım üreticilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın sorunlarını ve çözümleri takip edeceğiz. Bu nedenle acilen Manisa afet bölgesi ilan edilmeli ve çiftçilerimizin tüm zararları karşılanmalıdır. Bu vesileyle Manisalı hemşerilerime geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Cenab-ı Allah bir daha böyle felaketler göstermesin.” Haber Merkezi

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim