Misafir
6,241
5,6203
270,61
ÜYE GİRİŞİ

Ford Otosan’dan meslek lisesine araç desteği

Ford Otosan A.Ş., Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Ford Otosan Otomotiv A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından öğrencilerin eğitiminde kullanılmak üzere Ford Tourneo Courier model araç desteğinde bulundu.

Muzaffer Kirt

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Ford Otosan Otomotiv A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından motorlu araçlar teknolojisi alanında öğrencilerin eğitiminde kullanılmak üzere Ford Tourneo Courier model araç, Çetaş Manisa Ford Yetkili Servisince ve Ford Otosan A.Ş. Genel Müdürlüğü yetkililerin katılımı teslim edildi.  Böylece daha önce okula araç desteğinde bulunan Ford Otosan, bir kez daha araç desteği sağlamış oldu. Okulda düzenlenen araç teslim törenine Manisa Vali Yardımcısı Ahmet Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Hasan Geriter, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Şengül, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Şaver Yüksel, Ford Otosan Ege Bölge Müdürü Mehmet Anıl Buzrul, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Kırlı katıldı.

‘MESLEK LİSESİ MEMLEKET MESELESİ’

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ramazan Erkul, günümüzde gelişen teknolojinin buna bağlı olarak sanayisinin sürekli ilerleme kaydettiği ülkemizde gelişen teknolojiyi ve sistemi kullanabilecek nitelikli insan gücüne ihtiyaç olduğunu belirtti.  Erkul, “Ünlü iş adamı merhum Mustafa Koç, ‘Meslek lisesi memleket meselesi’ diyerek meslek lisesinin önemsini vurgulamıştır.  Bugün de Ford Otosan okulumuza araç desteğinde bulunarak gücümüze güç katmıştır. Desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

47 İLDE 71 ARAÇ DESTEĞİ

Ford Otosan Ege Bölge Müdürü Mehmet Anıl Buzrul, “2006 yılından itibaren Ford Otosan olarak meslek lisesi memleket meselesi projesine destek veriyoruz. Bu yıl da 47 ilde 71 araç teslim edeceğiz. 25. aracımızı okulumuza teslim ediyoruz.  Öğrencilerimizin, okulumuzun, eğitime katkıda bulunmasını temenni ediyoruz” dedi.

ARACIN ANAHTARI TESLİM EDİLDİ

Vali Yardımcısı Ahmet Yılmaz ve İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin de birer konuşma yaparak, mesleki eğitime destek veren Ford Otosan’a teşekkür ettiler.  Ford Otosan Ege Bölge Müdürü Mehmet Anıl Buzrul, Okul Müdürü Ramazan Erkul’a aracın anahtarını teslim etti. Vali Yardımcısı Yılmaz da Buzrul’a desteklerinden dolayı plaket takdim etti.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim