Misafir
6,5691
5,7691
260,57
ÜYE GİRİŞİ

Cafer Yaman baba oldu

2018 yılında hayatını Nazmiye Yaman ile birleştiren Yamanoğulları'ndan Cafer Yaman, nur topu gibi bir kız çocuğu sahibi oldu.

Nazmiye Yaman ile 2018 yılında düzenlenen görkemli bir törenle hayatını birleştiren Yamanoğulları'ndan Cafer Yaman, baba oldu. Yaman çifti, 3 kilo 195 gram ağırlığında doğan kızlarına  “Emine” adını verdi.

BABALIK HEYECANINI SEVDİKLERİYLE PAYLAŞTI

Baba olmanın verdiği mutluluğu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla duyuran Yaman şu ifadeleri kullandı “Ben Cafer Yaman; tıpkı dedem gibi, dedemin dedesi gibi. Sen Emine; tıpkı annem gibi, Dedem’in annesi gibi. Yaklaşık 10 kuşaktır kız ve erkek evlatlarımızda bu topraklarda devam eden bir geleneğin son temsilcisi olacak kızım bugün dünyaya gözlerini açtı. Merhaba Emine. Yeni doğan her iyi şey gibi, sen de çok iyi geldin bize kızım. Vatanına ve memleketine iyi bir evlat olman dileği ile küçük prensesim hoşgeldin."

Yaman ailesinde ilk kız torun sevincini yaşayan Hüdaverdi Yaman, torununun kulağına ezan ile ismini okurken duygu dolu anlar yaşadı. Yaman ailesi, İzmir Özel Tınaztepe Hastanesi'nde Doç. Dr.Esin Kasap ve ekibinin gerçekleştirdiği doğumda emeği geçen herkese çok teşekkür etti. Haber Merkezi

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim