Misafir
6,0488
5,3225
219,78
ÜYE GİRİŞİ

Cafer Yaman baba oldu

2018 yılında hayatını Nazmiye Yaman ile birleştiren Yamanoğulları'ndan Cafer Yaman, nur topu gibi bir kız çocuğu sahibi oldu.

Nazmiye Yaman ile 2018 yılında düzenlenen görkemli bir törenle hayatını birleştiren Yamanoğulları'ndan Cafer Yaman, baba oldu. Yaman çifti, 3 kilo 195 gram ağırlığında doğan kızlarına  “Emine” adını verdi.

BABALIK HEYECANINI SEVDİKLERİYLE PAYLAŞTI

Baba olmanın verdiği mutluluğu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla duyuran Yaman şu ifadeleri kullandı “Ben Cafer Yaman; tıpkı dedem gibi, dedemin dedesi gibi. Sen Emine; tıpkı annem gibi, Dedem’in annesi gibi. Yaklaşık 10 kuşaktır kız ve erkek evlatlarımızda bu topraklarda devam eden bir geleneğin son temsilcisi olacak kızım bugün dünyaya gözlerini açtı. Merhaba Emine. Yeni doğan her iyi şey gibi, sen de çok iyi geldin bize kızım. Vatanına ve memleketine iyi bir evlat olman dileği ile küçük prensesim hoşgeldin."

Yaman ailesinde ilk kız torun sevincini yaşayan Hüdaverdi Yaman, torununun kulağına ezan ile ismini okurken duygu dolu anlar yaşadı. Yaman ailesi, İzmir Özel Tınaztepe Hastanesi'nde Doç. Dr.Esin Kasap ve ekibinin gerçekleştirdiği doğumda emeği geçen herkese çok teşekkür etti. Haber Merkezi

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim