Misafir
6,5691
5,7691
260,57
ÜYE GİRİŞİ

Şehir Hastanesi’nin yol çilesi bitiyor

Manisa Büyükşehir Belediyesinin Şehir Hastanesi’nin etrafında başlattığı düzenleme çalışmaları son aşamaya geldi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Şehir Hastanesinin çevresinde bulunan yollarda başlattığı düzenleme çalışmaları son hızla devam ediyor. Daha önce altyapı çalışmaları ile birlikte kavşak düzenlemesi, bordür döşeme çalışması ve zemin iyileştirme çalışmalarının yapıldığı alanda sıcak asfalt atılmaya başlandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay ile birlikte, yaklaşık 42 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilecek olan asfalt uygulamasını yerinde inceledi. Çalışma hakkında bilgiler aktaran Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, “Geçtiğimiz günlerde Şehir Hastanesi tamamlanarak hizmete açılmıştı. Bu vesile ile Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün burada bir incelemesi söz konusu olmuştu. Burası ham yoldu. Sıfırdan çalışma gerektiriyordu. Dolayısıyla burada öncelikle hem altyapının iyileştirilmesi, yağmur suyu giderlerinin çalışması yapılması gerekiyordu. Yol Yapım Daire Başkanlığı olarak temel çalışması, zemin iyileştirme çalışmasını yaklaşık 2 aydır devam ettiriyoruz. Yaklaşık 42 bin metrekarelik bir alana hitap ediyor bu yollar. Bütün işlemler Daire Başkanlığımızın kendi ekipmanları ve personeli tarafından yapılıyor” dedi. 

10 GÜNE TAMAMLANACAK
Kaldırım düzenleme, tretuvar, 2 adet kavşak ve yeni açılan yol çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfalt çalışmasına geçildiğini dile getiren Daire Başkanı Fevzi Demir, “Bu arada burada Kent Estetiği Daire Başkanlığımız kavşaklarda gerekli toprak dolgu çalışmalarını tamamladılar. Biz de bugün itibariyle asfalt çalışmasına başladık. Burası Şehir Hastanesi olması münasebetiyle oldukça yoğun. Vatandaşlarımızı mağdur etmeme adına hastanenin Kırtık Mezarlığı tarafındaki girişinden hastaneye kadar olan kısmını bugün ve yarın tamamlayacağız. Daha sonra trafiği buradan açarak Turgutlu yoluna bağlantı çalışmasına devam edeceğiz. Hava muhalefeti olmadığı takdirde 42 bin metrekarelik alanda asfalt çalışmamızı 10 gün içerisinde tamamlayacağız. Hastanenin giriş ve çıkışını 2-3 gün içerisinde tamamlayıp vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz” diye konuştu. Haber Merkezi
 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim