Misafir
6,5691
5,7691
260,57
ÜYE GİRİŞİ

“2019 sağlık huzur mutluluk getirsin”

Manisa Valisi Ahmet Deniz, yayınladığı mesajla Manisalıların yeni yılını kutladı. Vali Deniz “Geçmişte olduğu gibi yolumuza çıkacak bütün güçlükleri aşarak Büyük Türkiye yolunda el ele, yürek yüreğe yürüyeceğiz”ifadesini kullandı.

Manisa Valisi Ahmet Deniz, Manisalıların yeni yılını yayınladığı mesajla kutladı. Vali Deniz, yeni yılda birlik beraberlik içinde Manisa’yı 2023 hedefine ulaştırmak için çalışılacağını kaydetti.

Vali Deniz mesajında şu ifadelere yer verdiÜlkemiz ve dünyamız için hüzün ve sevinçlerin bir arada yaşandığı 2018 yılını geride bırakarak, yeni başlangıçları ve umutları getiren yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Yeni yılda da sanayisi, tarımı, turizm potansiyeli ile ülkemizin öncü illerinden Manisa’mızı 2023 hedefine götürmek için birlik ve beraberlik içinde daha çok çalışacağız. Geçmişte olduğu gibi yolumuza çıkacak bütün güçlükleri aşarak Büyük Türkiye yolunda el ele, yürek yüreğe yürüyeceğiz. Milletimizin ve çok değerli Manisalıların, ilimizde hizmet veren tüm kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının, gazilerimizin ve şehit ailelerimizin, askerlerin, basın mensuplarının, öğrencilerin yeni yılını içtenlikle kutluyor, 2019 yılının milletimize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.” Haber Merkezi

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim