Misafir
6,241
5,6203
270,61
ÜYE GİRİŞİ

Canuyar, İYİ Parti’den aday adayı

Manisalıların yakından tanıdığı duayen politikacı Ümit Canuyar’ın oğlu Cihan Canuyar, İYİ Parti’den Manisa Büyükşehir belediye başkanlığına aday adayı oldu.

Duayen politikacı Ümit Canuyar’ın oğlu Cihan Canuyar, İYİ Parti’den Manisa Büyükşehir belediye başkanlığına aday adayı oldu.

İYİ Parti Genel Merkezi’ne başvurusunu yapan Cihan Canuyar konuyla ilgili  yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı “Bugün itibari ile İYİ Parti ve CHP işbirliği ile oluşan Millet İttifakı’ndan Manisa Büyükşehir Belediyesi başkan aday adaylığı başvurumu İYİ Parti genel merkezine yapmış bulunuyorum. Aday adaylık başvuru sürecinde beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan, pozitif enerjileri ile şahsımı sürekli motive eden birbirinden değerli İYİ Parti yöneticilerine, kurucularına ve dahi üyelerine teşekkürü bir borç biliyorum.

“BİZİM DAVAMIZ DEMOKRASİ….”

Bizim davamız demokrasi davası, bizim davamız teşkilatların ağırlığını hissettirmek ve bu vesile ile halkı söz sahibi yapmak davası, bizim davamız kapıkullarına karşı milletin egemenliğini ortaya koymak davası ve bizim davamız Manisalılık ruhunu her yerde her şekilde tekrar ortaya çıkarmak davası. Aday gösteriliriz ya da gösterilmeyiz ama dava tektir ve biz bugüne kadar bir davayı ortaya koyarak geldik, bu uğurda da emin adımlarla yürüyecek ve bizden sonraki nesillere örnek teşkil edeceğiz. Şu dünyada en mühim iş gelecek nesillerden emanet aldığımız bu dünyayı onlara hakkı ve helâli ile iade etmek. Yüce mevlam hakkımızda hayırlısını versin. Selam, sevgi ve en kalbi muhabbetlerimle.” Haber Merkezi

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim