Misafir
6,0706
5,3716
214,29
ÜYE GİRİŞİ

Tütüncüye tohum çağrısı

Manisa Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altındağ, ismi ve özellikleri belli tütün tohumlarını üreticiler için oda olarak temin edeceklerini belirterek, sağlıklı tohum almak isteyen tütüncülere çağrıda bulundu.

Tunay Aktaş

Manisa Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Altındağ, tütün üreticilerine yönelik tütün tohumuyla ilgili açıklamada bulundu.  Oda tarafından ismi ve özellikleri belli olan tütün tohumlarından temin edileceğini kaydeden Başkan Altındağ, “Odamız tütün üreticilerimiz için tütün tohumlarını temin edecektir. Almak isteyen üreticilerimiz 10 Aralık 2018 tarihine kadar 0236 2311995 nolu telefondan bilgi alabilir veya sipariş için odamıza ulaşabilirler. Kg Fiyatı 180,00 TL, 200 gr paketi ise 36,00 TL’dir” dedi.

KURAKLIK VE HASTALIĞA DAYANIKLI

Alınacak tütün tohumlarının isimlerinden de bahseden Altındağ, “İzmir Özbaş Cinsi Tohum: Kuraklığa, hastalığa dayanıklı yüksek verimli.  Akhisar 97 Cinsi Tohum: Hastalığa dayanıklı orta verimli. 407 Sarıbağlar Cinsi Tohum: Yüksek verimli, Yüksek kaliteli.       Oda olarak 200 kilo civarında tütün tohumu temin etmeyi planlıyoruz”diye konuştu.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim