Misafir
6,6373
5,9463
246,53
ÜYE GİRİŞİ

Olan pazarcıya oldu

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Eski Garaj Yeni Projesine başlanılmasına, hükümetin en son çıkarttığı tasarruf genelgesinden sonra da iyice ihtimal kalmadı. Olan yine pazarcıya oldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Eski Garaj Yeni Proje inşaatına başlanacağı için yerlerinden edilen pazarcılar zor şartlar altında çalışmaya mahkum oldu. İhale sürecinin üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen projede kazma dahi vurulmaması, pazarcıların pazar yeri umudunu hüsrana döndürdü. Pazar taşınmasıyla kaldı, ne pazarcılar memnun, ne vatandaş memnun ne de pazarın kurulduğu sokaklarda yaşayanlar. İnşaata engel olarak gösterildiği için birçok tartışmalara neden olan Pazar yeri yaklaşık 2.5 ay yer bulunamadığı için kurulamamış, Avni Gemicioğlu Caddesi kararının ardından Haziran 2018 tarihinde Pazar yeni yerine taşınmıştı. Perşembe Pazarı’nın inşaat bitene kadar geçici yerine taşınmasının ardından 6 ay geçmesine rağmen Eski Garaj Yeni Proje inşaatına başlanılamaması ise hem pazarcıyı, hem de pazarın kurulduğu cadde ve sokaklardaki vatandaşları kara kara düşündürtüyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim