Misafir
6,0706
5,3716
214,29
ÜYE GİRİŞİ

"YA CENGİZ, YA BEN"

AK Parti Manisa eski milletvekili Selçuk Özdağ, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada “AK Parti Manisa’da beni aday yapacak. MHP ile yarışacağız. Manisa’da ittifak olmayacak” dedi.

AK Parti Manisa eski milletvekili Selçuk Özdağ, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada “AK Parti Manisa’da beni aday yapacak. MHP ile yarışacağız. Manisa’da ittifak olmayacak” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) arasındaki Cumhur İttifakı süreçte önemli bir denge unsuru olarak varlığını koruyor.

Ak Parti eski Manisa milletvekili Selçuk Özdağ, 2019’da yapılacak yerel seçimde Manisa’da MHP-AKP ittifakı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Özdağ, “Biz AK Parti’nin Manisa’da aday çıkaracağını ve AK Parti’nin adayının Selçuk Özdağ olacağını biliyoruz. MHP’nin adayı Cengiz Ergün açıklandı, AK Parti’nin adayı da açıklanacak. Burada iki güçlü figür var. Birincisi; geçen dönem belediyeyi kazanmış ama sonra dördüncü sırada olan bir parti var. Diğeri de; birinci olan yaklaşık 400 bin oy alan bir parti var” dedi.

YA BEN KAZANACAĞIM YA CENGİZ ERGÜN KAZANACAK!

Özdağ ayrıca, “Burada ya onlar kazanacak ya biz kazanacağız. Bu da Cumhur İttifakı kazanacak demek. Başka bir partinin şansı yok. Ya Selçuk Özdağ ya Cengiz Ergün kazanacak. Bunun ittifakını tabandaki seçmen yapacak. Bunun neticesinde kazanan da Cumhur İttifakı olacak. Manisa’da biz yarışmak istiyoruz. Yarışalım diyoruz”dedi.

AK PARTİLİ ADAMIN MHP’Lİ EŞİNİ BELEDİYEDEKİ İŞİNDEN ATTI!

Özdağ, MHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün’e partisinin tabanı tarafından tepki olduğunu belirterek, geçmişte yaşanan bir olaydan örnek verdi. Özdağ, “Cengiz Ergün’e karşı da bir tepki var. Neden? Çünkü 10 yıl içinde AK Parti’yle ciddi bir mücadele etti bu adam! Sayın Numan Kurtulmuş mesir şenliklerine geldiğinde bir aile onu çay içmeye davet etti. Hanımefendi MHP’li kocası AK Partili. Kocası davet etmişti. Bu olay gazetelere yansıyınca kadının belediyedeki işine son verdi Cengiz Ergün. Bunun gibi yüzlerce örnek var. Cengiz Ergün’e karşı AK Parti tabanında ciddi bir tepki var” diye konuştu.

İTTİFAK MANİSA’DA OLMAYACAK!

“Her ne kadar ittifak da olsa Manisa seçmeni farklıdır” sözleriyle açıklamalarını sürdüren Özdağ, “Geçen dönem bizden de CHP’den de 80 bin oy MHP’ye gitmişti. MHP’nin bugün orada 110 bin oyu var İYİ Parti’nin 130 bin oyu var. Böyle bir ortamda biz yarışalım diyoruz, yarışacağız ve Allah nasip ederse AK Parti kazanacak. Biz Manisa’yı daha doğru yöneteceğiz. İttifak Manisa’da olmayacak. Benim kanaatim o şekildedir. Biz yarışırsak kazanacağız ve Cumhur İttifakı kazanacak” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim