Misafir
6,241
5,6203
270,61
ÜYE GİRİŞİ

"YA CENGİZ, YA BEN"

AK Parti Manisa eski milletvekili Selçuk Özdağ, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada “AK Parti Manisa’da beni aday yapacak. MHP ile yarışacağız. Manisa’da ittifak olmayacak” dedi.

AK Parti Manisa eski milletvekili Selçuk Özdağ, Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada “AK Parti Manisa’da beni aday yapacak. MHP ile yarışacağız. Manisa’da ittifak olmayacak” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) arasındaki Cumhur İttifakı süreçte önemli bir denge unsuru olarak varlığını koruyor.

Ak Parti eski Manisa milletvekili Selçuk Özdağ, 2019’da yapılacak yerel seçimde Manisa’da MHP-AKP ittifakı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Özdağ, “Biz AK Parti’nin Manisa’da aday çıkaracağını ve AK Parti’nin adayının Selçuk Özdağ olacağını biliyoruz. MHP’nin adayı Cengiz Ergün açıklandı, AK Parti’nin adayı da açıklanacak. Burada iki güçlü figür var. Birincisi; geçen dönem belediyeyi kazanmış ama sonra dördüncü sırada olan bir parti var. Diğeri de; birinci olan yaklaşık 400 bin oy alan bir parti var” dedi.

YA BEN KAZANACAĞIM YA CENGİZ ERGÜN KAZANACAK!

Özdağ ayrıca, “Burada ya onlar kazanacak ya biz kazanacağız. Bu da Cumhur İttifakı kazanacak demek. Başka bir partinin şansı yok. Ya Selçuk Özdağ ya Cengiz Ergün kazanacak. Bunun ittifakını tabandaki seçmen yapacak. Bunun neticesinde kazanan da Cumhur İttifakı olacak. Manisa’da biz yarışmak istiyoruz. Yarışalım diyoruz”dedi.

AK PARTİLİ ADAMIN MHP’Lİ EŞİNİ BELEDİYEDEKİ İŞİNDEN ATTI!

Özdağ, MHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün’e partisinin tabanı tarafından tepki olduğunu belirterek, geçmişte yaşanan bir olaydan örnek verdi. Özdağ, “Cengiz Ergün’e karşı da bir tepki var. Neden? Çünkü 10 yıl içinde AK Parti’yle ciddi bir mücadele etti bu adam! Sayın Numan Kurtulmuş mesir şenliklerine geldiğinde bir aile onu çay içmeye davet etti. Hanımefendi MHP’li kocası AK Partili. Kocası davet etmişti. Bu olay gazetelere yansıyınca kadının belediyedeki işine son verdi Cengiz Ergün. Bunun gibi yüzlerce örnek var. Cengiz Ergün’e karşı AK Parti tabanında ciddi bir tepki var” diye konuştu.

İTTİFAK MANİSA’DA OLMAYACAK!

“Her ne kadar ittifak da olsa Manisa seçmeni farklıdır” sözleriyle açıklamalarını sürdüren Özdağ, “Geçen dönem bizden de CHP’den de 80 bin oy MHP’ye gitmişti. MHP’nin bugün orada 110 bin oyu var İYİ Parti’nin 130 bin oyu var. Böyle bir ortamda biz yarışalım diyoruz, yarışacağız ve Allah nasip ederse AK Parti kazanacak. Biz Manisa’yı daha doğru yöneteceğiz. İttifak Manisa’da olmayacak. Benim kanaatim o şekildedir. Biz yarışırsak kazanacağız ve Cumhur İttifakı kazanacak” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim