Misafir
6,3636
5,688
260,65
ÜYE GİRİŞİ

Geleneği bozmadı öğretmenleri unutmadı

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde geleneği bozmayan İşler Kitapevi, özel olarak getirilen 140 tepsi baklavayı 140 farklı okulda öğretmenlerle paylaştı.

Manisa’da İşler Kitabevi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri unutmadı. 4 yıldır öğretmenlerin ağızlarını tatlandıran İşler Kitabevi, bu yılda geleneği sürdürdü. Özel olarak getirilen 140 tepsi baklava, 140 farklı okula dağıtıldı. Dağıtılan baklavaları afiyetle yiyen öğretmenler kendilerini her zaman hatırlayan İşler Kitabevi’ne teşekkür etti. İşler Kitabevi Manisa Sorumlusu Uğur Özhan, 5 yıldır 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Manisa’da  eğitim kurumlarında mesleklerin sürdüren öğretmenlere özel getirilen baklavaları ikram etmekten dolayı çok mutlu olduklarını kaydetti. Özhan, “Öğretmenlerimiz çok zor bir mesleği yapıyor. Onlar bizim çocuklarımızı emanet ettiğimiz, bazen kızan, bazen seven bir anne-baba şefkatiyle doktor, avukat, vali, başbakan yetiştiren geleceğimizi inşa eden kıymetlilerimiz. Öğretmenlerimizin hizmetleri bir tepsi baklava ile ölçülmez ama önemli olan onları bu günlerin de hatırlamaktır. Bütün öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü bir kez daha yürekten tebrik ediyorum” dedi. Öğretmenlerin özverili çalışmalarına yakından şahit olduklarını belirten İşler Kitapevi  Akhisar temsilcilerinden Ayhan Aras, "Ülkemizin geleceğini inşa eden öğretmenlerimizin çok büyük çabalar ve fedakarlıkla çalıştıklarını yakından şahit oluyoruz. Saygıyı fazlasıyla hak ediyorlar. Öğretmenlerimize tatlı sürpriz yaptık" ifadelerini kullandı.
 

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim