Misafir
6,0706
5,3716
214,29
ÜYE GİRİŞİ

MHP’nin adayı Cengiz Ergün

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz tarafından Manisa Büyükşehir Belediyesi Adayı Cengiz Ergün olarak açıklandı. Açıklamanın ardından Cengiz Ergün, “Şahsıma olan güvenleri nedeniyle başta bilge liderimiz Devlet Behçeli’ye teşekkür ederim” dedi.

Tunay Aktaş

MHP, Manisa Büyükşehir Belediyesi için aday göstereceği ismi açıkladı. Milliyetçi Hareket Partisi tarafından yapılan açıklama ile Cengiz Ergün’ün Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı kesinleşmiş oldu. Kararı değerlendiren Cengiz Ergün, “Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz tarafından şahsımın yeniden Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğu resmi olarak açıklanmıştır. Öncelikle şahsıma olan güvenleri ve yeniden aday göstermeleri nedeniyle başta bilge liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz’a, genel merkezimizin tüm değerli yöneticilerine, MHP il, ilçe teşkilatları ile Ülkü Ocakları il ve ilçe teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“GÖZÜMÜZ GİBİ KORUYARAK DEVAM EDECEĞİZ”

MHP’nin örnek belediyeciliğini göstermeye devam edeceklerini belirten Ergün, “Bizlere güvenen ve inanan kıymetli hemşehrilerimden 2009’dan bu yana aldığım güçle Manisa’mıza hizmet etme sevdasıyla bugüne kadar aşkla ve şevkle hizmet verdik. Bundan sonra da, ilk günkü heyecan ve şevkle Manisa’mıza en güzel hizmetleri vermek, Milliyetçi Hareket Partisi’nin örnek ve üretken belediyecilik anlayışını ortaya koyduğumuz ve koyacağımız güzel projelerle tüm yurtta göstermek için canla başla çalışmaya devam edeceğimizin bilinmesini istiyorum. Bir kez daha Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli başta olmak üzere, tüm Manisalılara teşekkür ediyor; kamunun kaynaklarını gözümüz gibi koruyarak hizmet vermeye devam edeceğimizi vurgulamak istiyorum. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Teşekkürler Manisa” ifadelerini kullandı.  

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim