Misafir
6,3492
5,656
259,47
ÜYE GİRİŞİ

Esnafla müşteriyi buluşturan proje

Manisalılara büyük fırsatlar sunması amacıyla esnaf ve müşterilerin buluşturulması için hazırlanan projede ‘indirimsize’ platformu çalışmalara başladı.

Manisalılara büyük fırsatlar sunması amacıyla esnaf ve müşterilerin buluşturulması için hazırlanan projede ‘indirimsize’ platformu çalışmalara başladı.

Esnaf ve KOBİ'leri müşteriler ile tek bir platformda buluşturan İndirimsize, Manisa'da çalışmalarına başladı. Ekonomiye can suyu olan proje, Manisalılara büyük fırsatlar sunuyor. Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yazar Canten Kaya ile girişimcilik çalışmalarının anlatıldığı seminerler sunan İndirimsize firması, Manisa'da bazı çalışmalara başladı. Katılımcıların girişimcilik adında eğitildiği seminerlerde ayrıca ufak bir sermaye ile iş kurma fırsatları da sunuluyor.

KOBİLER 10 BİNLERCE MÜŞTERİYE ULAŞABİLİLİYOR

İndirimsize 6 yıldır dünyada 5 ülkede faliyet gösteren tamamıyla Türk yazılımı olup Azerbaycan, Ukrayna, Rusya, Gürcistan ve 2017'de Türkiye'de startını vermiş olup esnaf ile müşteri arasında bir alışveriş köprüsü kurarak ekonomiye can suyu sunmaktadır. Sistem 2 uygulama üzerinden çalışarak bir müşterilerinin kullandığı ve App Store ve Play Store'dan kolaylıkla ulaşabildikleri bir uygulama ile müşteriler alışveriş yaparken tasaruf etmelerini sağlayan ücretsiz bir uygulama. Bu uygulamada KOBİ'ler tamamen ücretsiz olarak yer alırken müşterilere reklamlarını duyurma imkanı yanında markalaşma adınada bir yol kat ediyorlar. KOBİ ile müşteriyi buluşturan bu uygulamaya müşterilerde esnaflarda tamamen ücretsiz ulaşırken KOBİ'ler sisteme tanımladıkları sadece bir komisyon ile on binlerce müşteriye ulaşabiliyorlar.

“DÜNYADAKİ ALIŞVERİŞTEN TÜRKİYE KAZANSIN”

Bu sayede Türkiye'nin çeşitli illlerinde seminerler veren şirket, Canten Kaya eşliğinde hem insanlara girişimcilik ile alakalı eğitim verirken hem de onlara kendi işlerini kurmaları için İndirimsize iş ortaklığı projesine davet ediyor. Projenin mimarı Özkan Cıbır, sistemde asıl hedeflerinin bir Türk yazılım firması olarak, dünyadaki yapılan her alışverişten Türkiye'ye vergi getirmek olduğunu belirterek, "KOBİ'lerimizin AVMlere karşı rekabet gücünü artırmak ve aynı zamanda herkese kendi işini kurmak için bir imkan sunmak istiyoruz. Bu sayede ülkemizdeki issizlik sorununada katkı sağlamaya çalışıyoruz" dedi.

“KÜÇÜK SERMAYE İLE DÜNYAYA AÇILACAKLAR”

İndirimsize şirket CEO'su Şakir Sencer ile yaptığımız röportajda ise İndirimsize şirketini bir buçuk yıldan beri takip ettiklerini projenin kendisini çok etkilediğini ve projeyi daha da büyütmek için şirket CEO'luğunu kabul ettiğini söyleyen Sencer, bu proje sayesinde gençler ufak bir sermaye ile kendi işlerini kurup dünyaya açılabileceklerini kaydetti. Haber Merkezi

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim