Misafir
6,3492
5,656
259,47
ÜYE GİRİŞİ

Meydanda ‘Andımız’ı okudular!

Danıştay 8'inci Dairesi’nin geçtiğimiz günlerde aldığı kararın ardından ülkenin dört bir yanında ‘Andımız’ sesleri yankılanmaya devam ediyor. Bu kapsamda Türkiye Kamu Sen Manisa İl Temsilciliğine bağlı sendika üyeleri 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda hep bir ağızdan ‘Andımızı’ okudu.

Danıştay 8. Dairesi, ilköğretim okullarında öğrenciler tarafından okula girişlerde okunan ‘Öğrenci Andı’nın’ okunmasını kaldıran yönetmeliği iptal etti. Bu kapsamda Danıştay'ın aldığı 'Andımız' kararına ülkenin dört bir yanında destek çığ gibi artıyor. Türkiye Kamu Sen Manisa İl Temsilciliğine bağlı sendika üyeleri de 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda bir araya geldi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, Büyükşehir Belediyesi Meclisi Üyesi Mümtaz Kahya ve genç yaşlı ayırt etmeksizin çok sayıda vatandaşın da katıldığı programda hep bir ağızdan ‘Andımız’ okundu.

‘NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!’

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda konuşan Türkiye Kamu Sen Manisa İl Temsilcisi Bekir Dağıstan,” Türk kimliğini yok etmeye gayreti içinde, her türlü fitneye başvuranlara inat, biz işte burada bir kez daha haykırıyoruz. Türk’üm, doğruyum, çalışkanım. Varlığım, Türk varlığına armağan olsun! Ne Mutlu Türk’üm diyene” dedi. Dağıstan’ın konuşmasının ardından hep bir ağızdan  ‘Andımız’ okundu. Programda Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, vatandaşlara  “Andımızın ” yazılı olduğu broşürlerden de dağıttı.Haber Merkezi

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim