Misafir
6,0694
5,3378
219,73
ÜYE GİRİŞİ

Okul müdüründen öğrencisine taciz skandalı!

Öğretmenlere uyguladığı mobbingle gündeme gelen okul müdürü Z.A’nın bu kez de bir kız öğrenciyi taciz ettiği iddia edildi. Okul müdürü Z.A.’nın boynunda üç hilal motifli kolyeyi, “Ben de ülkücüyüm” diyerek aldığını iddia eden 11’inci sınıf öğrencisi E.İ. tacize uğradığını söyledi.

Birgün Gazetesi’nin haberine göre daha önce öğretmenlere mobbing uyguladığı gerekçesiyle soruşturma geçiren okul müdürü Z.A’nın adı yeni okulunda taciz iddiasına karıştı. Müdürü olduğu Osmancalı Çok Programlı Anadolu Lisesi’ndeki bir kız öğrencisini taciz ettiği belirtilen Z.A’ya ilişkin şikâyet başvurusunda bulunuldu. Yayla Jandarma Komutanlığı’na şikâyette bulunan 11’inci sınıf öğrencisi E.İ’nin ifadesi pedagog eşliğinde alındı. İfadesinde, Z.A’nın okulun ilk günü boynundaki üç hilalli kolyeyi, “Ben de ülkücüyüm” diyerek aldığını belirten E.İ, yüzüğünü kontrol bahanesiyle kendisini taciz ettiğini söyledi..

‘ANNEME ŞİDDET UYGULADI’
Eğitim Bir Sen’in üyesi olduğu öğrenilen okul müdürüne ilişkin iddialar bunlarla da sınırlı kalmadı. E.İ, ifadesinde annesine ve başka bir öğrenci arkadaşına da şiddet uygulandığını iddia etti.

‘ANNENİ, BABANI SİL’
Z.A’nın, annesine ve erkek arkadaşına uyguladığı fiziksel şiddetin üzerinden bir saat geçtikten sonra kendisini tekrar odasına çağırdığını ifade eden E.İ, burada yaşandığını iddia ettiği tacize ilişkin ise şunları söyledi:

“Anneni babanı sil. Benim olduğum yerde ailene gerek yok.” 
Bu olaylardan sonra hakkında disiplin soruşturmaları açıldığını anlatan E.İ, Z.A’nın odadan çıkarken sırtına yumruk da attığını kaydetti ve rehber öğretmenin buna tanık olduğunu ancak hiçbir şey yapmadığını ifade etti.Kaynak:Birgün Gazetesi

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim