Misafir
6,241
5,6203
270,61
ÜYE GİRİŞİ

Aday yok start var!

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz ve yönetimi seçim startı verdi. Başkan adayı henüz belli olmayan İYİ Parti Manisa teşkilatı, önümüzdeki günlerde kapı kapı gezerek oy isteyecek.

Tunay Aktaş

24 Haziran seçimlerinde İYİ Parti Manisa 3. sıra milletvekili adayı olan Hasan Eryılmaz, Genel Başkan Meral Akşener ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın atamasıyla partinin yeni Manisa İl Başkanı oldu. Eryılmaz’ın ardından hazırlanan İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı yeni yönetim kurulu listesini de onaylandı. Yeni yönetim Eryılmaz, başkanlığındaki ilk toplantısını gerçekleştirdi. 72 kişinin yer aldığı listede görev dağılımları da belli oldu. Mart 2019’da yapılması planlanan yerel seçimlere yönelik konuşan İl Başkanı Hasan Eryılmaz, genel seçimlerde aldıkları başarıyı zirveye taşıyacaklarını söyledi. Eryılmaz, “Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Bunu herkes böyle bilsin. İYİ Parti’yi yerel seçimlerde hesaba katmayanlar, hesaplarının bozulacağını da farkına varsınlar. Kurulduktan 6 ay sonra yüzde 10 rakamına ulaşabilen bir parti yoktur. İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde büyükşehir belediyesi başta olmak üzere 17 ilçe belediyesine talibiz. Eski ve yeni yönetim kurulu üyelerimiz ve özellikle de partililerimizle omuz omuza vererek, yerel seçimler öncesinde daha da iyi bir İYİ Parti olarak Manisalıların karşısına çıkacağız. Yerel seçimlerde İYİ Parti Manisa olarak damga vuracağız” diye konuştu.

YENİ YÖNETİM ŞU İSİMLERDEN OLUŞUYOR

 İl Başkanı Hasan Eryılmaz, İl Sekreteri Hüseyin Özkan, İl Muhasibi Özgür Güner, İl Başkan Yardımcıları Tunç Önsoy, Ünal Abdullah Gürbüz, Hatice Özlem Tokdemir, Emine Dilek Uzhan, Selma Kadak, Mustafa Yavuz Erbilirler, Lütfi Vural, Ahmet Çelik, Ersan Battaloğlu, Öztürk Çelik, Zehra Bülbül, Özlem Yağlı oldu. Ayrıca listede Ali Rıza Çankaya, Altay Yayla, Atay Özkal, Dilek Karaer, Eray Duran, Ferhat Tatar, Feridun Berin, Harun Gümüş, Hatice Örülüer, Hüseyin Tezer, Kader Avcan Aydınlı, Mehmet Ali Hatırnaz, Muzafer Çınar, Nihat Reka, Nurdan Güner, Nurettin Dalkılıç, Önder Ertaş, Raif Damar, Ramazan Çelebi, Salih Karabaş, Serdar Demirel, Şebnem Haşlaman, Teyfik Boran, Yılmaz Anatek, Zeliha Genit, Alim Yıldırım, Aziz Özgün, Deniz Güner, Duygu Ahmet, Emine Canbaz, Eren Bedir, Eyüp Uğurlu, Faruk İmamoğlu, Fatma Uludağlar, Filiz Karaçullukçu, Gökhan Özseyhan, Gözde Öztürk, Halit Gürcan Alnıacık, İlhan Şahinoğlu, İsmail Aslan, Kadir Karateke, Mehmet Can Alnıacık, Mert Demir, Musa Rodoplu, Muzaffer Çınar, Naciye Özturkkan, Neslihan Kılınç, Ogün Şen, Rustem Önel, Serdar Kuzu, Serkan Odabaş, Sıtkı Kocayiğit, Şenay Tüysüz, Şengül Senbil, Teyfik Boran, Uğur Bayık ve Yasemin Palabıyık yer aldı. Haber Merkezi

 

 

 

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim