Misafir
6,3862
5,6624
238,99
ÜYE GİRİŞİ

Bin çocuğa kışlık bot

Manisa Ticaret Borsası tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaç sahibi bin öğrenciye kışlık bot yardımı yapıldı.

Botların dağıtım törenine Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mustafa Genç, Manisa İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, Manisa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Cahit Yayman ve okul müdürleri katıldı.

Manisa Ticaret Borsası ihtiyaç sahibi öğrencileri unutmadı. Borsa tarafından Manisa'nın Şehzadeler, Yunusemre ve Saruhanlı ilçelerinde eğitim gören ilköğretim öğrencilerine kışlık bot yardımı yapıldı. İhtiyaç sahibi bin öğrenciye dağıtılacak botlar düzenlenen törenle okul müdürlerine teslim edildi. Manisa'da sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini söyleyen Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, "Yeni eğitim öğretim sezonunun başında yönetim kurulu ve meclis üyelerimizin yine halkımıza sorarak yapmış oldukları faydalılık araştırması ve tespitlerine göre Şehzadeler, Yunusemre ve Saruhanlı ilçelerimizde ilk öğretim okullarındaki yavrularımıza ulaştırılmak üzere borsamız tarafından bin adet kışlık bot yardımı yapılması kararı alınmıştır. Geleceğimizi oluşturacak ve ülkemizin değerlerine değer katacak olan ilk okul çağındaki öğrencilerimize 2018-2019 eğitim öğretim sezonunda da bir nebze katkıda bulunmayı arzu ediyoruz" dedi.

“HAYIR YAPALIM DERKEN İNCİTİCİ OLMAYALIM”

Özkasap'ın ardından konuşan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, botların dağıtımı sırasında hassas davranılması gerektiğinin altını çizerek, "Modern hayatın çizgi içerisinde bu tür organizasyonlar sosyal sorumluluk projesi olarak hayır hizmetinin içerisindeyiz. Elbette borsa üyelerimiz teşekkürü ve takdiri hak ediyorlar. Bu yardımların ulaştırılması konusunda gösterilmesi gereken hassasiyetler hususunda dikkat edeceklerini biliyorum. İş hayır yapalım derken incitici olmayalım. Devletimiz vatandaşlarına gençlerine çocuklarına handikaplı kesimlere karlı millet adına taşıdığı yüksek sorumluluğun bilinci içerisinde" diye konuştu.

“OKUL MÜDÜRLERİNE TESLİM EDİLDİ”

Konuşmaların ardından protokol üyeleri tarafından öğrencilere dağıtılacak botlar okul müdürlerine teslim edildi. Botların dağıtım törenine Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mustafa Genç, Manisa İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, Manisa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Cahit Yayman ve okul müdürleri katıldı.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim