Misafir
ÜYE GİRİŞİ

Büyükşehir’e erken gol emri

İç sahada kayıp istemeyen Siyah-Beyazlılar, Bugsaş maçında olduğu gibi Pendik maçında da işi erken bitirme niyetinde.

 

Büyükşehir’e erken gol emri

 

MUSTAFA TATLI

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta çıkışa geçmenin yollarını arayan Manisa Büyükşehir Belediyespor, cumartesi günü konuk edeceği Pendikspor maçında imha planını belirledi. Rakibinin fişini ilk yarıda bulacağı gollerle bitirmenin hesaplarını yapan Siyah-Beyazlı ekipte, hücum oyuncularına özel ilgi gösteriliyor.

YAKALADIĞINIZI ATIN

Tarsus maçında birçok gol pozisyonundan yararlanamayan Büyükşehir’e “erken gol” emri verilirken, teknik direktör Levent Devrim, maçın sıkıntılı geçmemesi için yakalanacak gol pozisyonlarının muhakkak değerlendirilmesi gerektiği uyarısında bulunuyor. Oyuncularına, “Yakaladığını atın” diyen Devrim, erkenden skor üstünlüğünü almaları halinde sıkıntısız bir 90 dakika geçirebileceklerini kaydediyor. Devrim, rakibin takım savunmasını iyi yapan, direnci yüksek bir takım olduğunun altını çizerek, “5 maçta kalesinde 1 gol gören rakibe karşı oynayacağız. Özellikle ikinci yarılarda skor buluyorlar. Maçın her anında yüksek konsantre ile mücadele etmeliyiz” uyarısında bulunuyor.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim