Misafir
ÜYE GİRİŞİ

Akın Açık: "Kimseden çekincemiz yok"

Sakaryaspor maçında ağları havalandırarak, şeytanın bacağını kıran Akın Açık, Amedspor deplasmanından iyi sonuçla döneceklerine inandıklarını söyledi.

 

AKIN AÇIK:

“Kimseden çekincemiz yok”

 

Manisaspor’da Amedspor ile deplasmanda oynanacak maçın hazırlıkları tam gaz devam ederken, takımın tecrübeli futbolcularından Akın Açık, takımının skor gücüne bu hafta da katkı sağlamak istiyor. Sakaryaspor maçında durumu 3-2’ye getiren golü kaydeden Akın, maçta yaşadığı hafif sakatlığını atlatırken, bu hafta da Amed’e konsantre olmuş durumda. Her geçen gün hırsı ve isteği ile göz dolduran ve taraftarların alkışını alan Akın Açık, eski günlerine döneceğinin sinyallerini veriyor. Formda bir görüntü çizen 25 yaşındaki kanat oyuncusu, Amedspor deplasmanını iple çekiyor.

“GALİP GELMEMİZ GOL ATMAMDAN DAHA ÖNEMLİ”

Akın Açık, ligin ilk 5 haftasında puan alamamalarına rağmen takım olarak iyi mücadele ettiklerini ve birçok kırılma anı yaşadıklarını ifade ederek, “Benim gol atmamdan çok, takımın galip gelip, puanlar alması çok daha önemli. Takımıma maksimum seviyede katkı sağlamak için elimden geleni yapıyorum. İyi mücadele ediyoruz. Ama bazı kırılma anları var ki hep aleyhimize gelişti. Bu ligde her takımdan puan alacak güçteyiz. Kimseden çekincemiz yok. İnşallah Amed deplasmanında bu talihsizliğimize son vereceğiz” diye konuştu.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim