Misafir
6,1091
5,3695
214,84
ÜYE GİRİŞİ

Büyükşehir destek bekliyor

Pendikspor maçında mutlak galibiyet hedefleyen Siyah-Beyazlılar, taraftarlarına üç puan hediye edip, beyaz sayfa açmak istiyor.

 

Büyükşehir destek bekliyor

 

MUSTAFA TATLI

Manisa Büyükşehir Belediyespor, cumartesi günü saat 15:30’da Mümin Özkasap Stadyumu’nda konuk edeceği Pendikspor maçının hazırlıklarını mutlak galibiyet parolasıyla sürdürüyor. Üst sıralara tutunma adına kritik bir 90 dakikaya çıkacak olan Siyah-Beyazlılar, taraftarlarından tam destek bekliyor.

PSİKOLOJİK AÇIDAN DA ZOR RANDEVU

İki haftadır mağlup olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da yönetim, teknik heyet ve futbolcular, yeniden çıkışa geçeceğine inanıyor. Pendik maçını, kötü sonuçların telafisi olarak gören Siyah-Beyazlı futbolcular, taraftar desteğinin kendilerine ekstra güç katacağını düşünüyor. Taraftarların her zamankinden daha fazla destek olması gerektiğini kaydeden futbolcular, psikolojik açıdan da morale ihtiyaç duydukları bir dönemden geçtiklerinin altını çizerek, Manisa halkını bu önemli randevuya davet ettiler.

HATALAR MASAYA YATIRILIYOR

Öte yandan Pendikspor maçına konsantre olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da son iki maçta yapılan hatalar, hem teorik hem de pratik olarak masaya yatırılıyor. Teknik Direktör Levent Devrim, oyuncularına terapiler uygularken, kazanmaları gereken bir 90 dakikaya çıkacakları yönünde onları her fırsatta motive ediyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim