Misafir
ÜYE GİRİŞİ

Büyükşehir destek bekliyor

Pendikspor maçında mutlak galibiyet hedefleyen Siyah-Beyazlılar, taraftarlarına üç puan hediye edip, beyaz sayfa açmak istiyor.

 

Büyükşehir destek bekliyor

 

MUSTAFA TATLI

Manisa Büyükşehir Belediyespor, cumartesi günü saat 15:30’da Mümin Özkasap Stadyumu’nda konuk edeceği Pendikspor maçının hazırlıklarını mutlak galibiyet parolasıyla sürdürüyor. Üst sıralara tutunma adına kritik bir 90 dakikaya çıkacak olan Siyah-Beyazlılar, taraftarlarından tam destek bekliyor.

PSİKOLOJİK AÇIDAN DA ZOR RANDEVU

İki haftadır mağlup olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da yönetim, teknik heyet ve futbolcular, yeniden çıkışa geçeceğine inanıyor. Pendik maçını, kötü sonuçların telafisi olarak gören Siyah-Beyazlı futbolcular, taraftar desteğinin kendilerine ekstra güç katacağını düşünüyor. Taraftarların her zamankinden daha fazla destek olması gerektiğini kaydeden futbolcular, psikolojik açıdan da morale ihtiyaç duydukları bir dönemden geçtiklerinin altını çizerek, Manisa halkını bu önemli randevuya davet ettiler.

HATALAR MASAYA YATIRILIYOR

Öte yandan Pendikspor maçına konsantre olan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da son iki maçta yapılan hatalar, hem teorik hem de pratik olarak masaya yatırılıyor. Teknik Direktör Levent Devrim, oyuncularına terapiler uygularken, kazanmaları gereken bir 90 dakikaya çıkacakları yönünde onları her fırsatta motive ediyor.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim