Misafir
ÜYE GİRİŞİ

Şanssızlıklar yakasını bırakmıyor

Manisaspor’a iki sezon önce geldi, çapraz bağları koptu, iyileşti, trafik kazası geçirip, omzundan sakatlandı, yine iyileşti, bu kez de maç esnasında ikili mücadeleden omzunda yırtık oluştu.

 

Şanssızlıklar yakasını bırakmıyor

 

Manisaspor’un tecrübeli kanat oyuncusu Uğur Pamuk, Siyah-Beyazlılar’a geldiği günden bu yana büyük talihsizlikler yaşıyor. 2016-2017 sezonunda Manisaspor ile iki yıllık sözleşme imzalayan Uğur, lig başlamadan bir hafta önce çime takılarak çapraz bağlarından sakatlanıp, 6 ay sahalardan uzak kalmıştı. O sezonun devre arasında iyileşen tecrübeli futbolcu, hazır olmadığı gerekçesiyle devre arasında TFF’ye bildirilmemişti. Geldiği ilk sezonunu böylelikle boş geçmek zorunda kalan Uğur, 2017-2018 sezonunda da dönem dönem forma şansı bulmuş, 11’e dönüş yapacağı esnada, 6’ncı haftada oynanan İstanbulspor maçı öncesinde, bir akşam özel araçla kaza yapmış, ölümden dönmüştü. Bu kaza sonrasında sol omzundan ameliyat olan Uğur, ligin ikinci yarısında forma şansı bulmaya başlasa da bu kez de yönetimin gençleştirme kararı nedeniyle Almanya’nın yolunu tutmuştu. Yeni sezon öncesinde Manisaspor ile yeni bir sözleşme imzalayan Uğur, Hacettepe maçında kırmızı kartla oyun dışı kaldı. Uğur Pamuk, bu sezon şu ana kadar 4 maçta 2 gol kaydederken, tam ritmini bulacağı esnada yine bir talihsizlik yaşadı. Tecrübeli kanat oyuncusu, Sakaryaspor ile oynanan maçta ikili mücadele esnasında yerde kaldı ve daha önce ameliyat olduğu omzundan sakatlık yaşadı. Omzunda yırtık tespit edilen 29 yaşındaki futbolcunun sahalara yeniden dönebilmesinin 3-4 haftayı bulabileceği kaydedildi.

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim