Misafir
6,8276
6,1045
250,86
ÜYE GİRİŞİ

Eryılmaz koltuğa oturdu

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı görevine atanan Hasan Eryılmaz, il binasında düzenlenen devir teslim töreniyle koltuğuna oturdu. Eryılmaz basın toplantısında yaptığı açıklamada yerel seçimlere atıfta bulunarak, “İYİ Parti’yi yerel seçimlerde hesaba katmayanlar, hesaplarının bozulacağını da farkına varsınlar” dedi.

Eryılmaz koltuğa oturdu

Geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Manisa İl Başkanlığı görevine atanan Hasan Eryılmaz, il binasında düzenlenen devir teslim töreniyle koltuğuna oturdu. Eryılmaz basın toplantısında yaptığı açıklamada yerel seçimlere atıfta bulunarak, “İYİ Parti’yi yerel seçimlerde hesaba katmayanlar, hesaplarının bozulacağını da farkına varsınlar” dedi.

 

24 Haziran seçimlerinde İYİ Parti Manisa Milletvekili adayı olan Hasan Eryılmaz, Genel Başkan Meral Akşener ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın atamasıyla partinin yeni Manisa İl Başkanı oldu.  İYİ Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal, Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mustafa Enöz, İYİ Parti’yi Ankara’da danışman statüsüyle temsil edecek olan eski İl Başkanı Ümit Akdağ, İl Başkanı Hasan Eryılmaz, yöneticiler ve partililerin katılımıyla il binasında devir teslim töreni yapıldı.

“YENİ BİR BAŞLANGICIN STARTI”

Törende konuşan eski Manisa İl Başkanı Ümit Akdağ, “Partimiz kurulduğu ilk günden bu yana bütün zorlu süreçlerden geçmeyi başarmış, hala daha dimdik ayakta mücadelesini sürdüren bir parti. Bu mücadelede bazı değişimler oluşmak zorunda. O değişimlerin birisinde de ben ve arkadaşlarım görev aldık ve bu görevi layığıyla yerine getirmeye çalıştık. Bu süreçten alnımızın akıyla çıktığımızı düşünüyorum. Bize inanan, güvenen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her makamın bir başlangıcı ve bitişi var. Ancak bu bir son değil yeni bir başlangıcın startı oluyor. Biz de bu görevi partimizde sona erdirdiysek de Ankara’da partimiz ve milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Yeni bir dönem başlıyor. Bu döneme herkesin tanıdığı yeni bir isimle, Hasan Eryılmaz ile devam ediyoruz. Hasan bey çok önemli görevlerde bulunmuş, Manisa’ya üst düzey hizmetler vermiş ve Manisalıların sevdiği bir insandır. Bundan sonraki İl Başkanlığı görevinde başta Hasan Eryılmaz’a ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum” dedi.

“TÜM ZORLUKLARI GÖRDÜ AMA EĞİLMEDİ”

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz yaptığı konuşmada, “Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Koray Aydın’ın atama kararı ile Cenab-ı Allah bize İl Başkanlığı’nı nasip etti. Aklımızda olmayan bir olaydı ama şunu biliyoruz ki bu koltuk kıymetli. Bu koltukta partimizin kuruluşundan beri Manisa’ya hizmet için çalışmış, büyük zorluklarla parti binasını oluşturmuş ve bütün engellemelere rağmen Manisa’da İYİ Parti’nin bayrağını dalgalandırmış partili arkadaşlarımızın emeği var. O yüzden bu koltuk bizim için çok kıymetli. Bundan sonra da el birliğiyle milletimize ve Manisa’mıza hizmet etmek için çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. İYİ Parti genç bir parti, İYİ Parti heyecanlı bir parti. İYİ Parti tüm zorlukları genç yaşında görmüş ama eğilmemiş bir parti. O yüzden İYİ Parti olarak Manisa’ya, ülkemize yararlı her kararın altına imza atacağız” dedi.

“İYİ PARTİ HESAPLARI BOZACAK”

Önümüzdeki yerel seçimlere de değinen çiçeği burnunda İl Başkanı Hasan Eryılmaz, “Bilindiği gibi Genel Seçim sürecinden geçildi. 5 milyon insanın İYİ Parti üzerinde bir oyu var. Manisa’da da aldığımız oy gerçekten bu engellemelere rağmen güzel bir oydu ve milletvekilimizle Ankara’da temsil ediliyoruz. Birçok köklü partiden daha iyi oy aldık. Biz çıtayı önümüzdeki yerel seçimlerde daha ileriye taşıyabilme hesabı yapıyoruz ve sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Bunu herkes böyle bilsin. İYİ Parti’yi yerel seçimlerde hesaba katmayanlar, hesaplarının bozulacağını da farkına varsınlar. Burada bize destek ve omuz veren tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“BÜYÜKŞEHİR VE 17 İLÇE BELEDİYESİNE TALİBİZ”

İYİ Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal ise yaptığı konuşmada, “Bugün bizim için özel bir gün. Kurucusu olduğum İl Başkanlığı’nın devir teslim töreni. Gönül isterdi ki Hasan kardeşimle Ankara’da birlikte görev yapalım. Ama milletimizin takdiri, Manisa’dan bir tane vekil çıkarabildik. Büyük zorluklarla, büyük mücadelelerle bugünlere geldik. Kurulduktan 6-7 ay sonra yüzde 10 rakamına ulaşabilen bir parti yoktur. Bu bir başarı öyküsüdür. Hasan Eryılmaz parti kurulmadan önce ve kurulduktan sonra bize maddi manevi destek veren bir isimdir. Genel Başkanımız Meral Akşener’in Türkiye toplantılarında da birlikte katılmıştık. Hasan Eryılmaz belediyeler konusunda oldukça tecrübeli bir isim. Önümüzde bir yerel seçim var. Manisa’da İYİ Parti olarak bu işe ne kadar arzulayarak baktığımızın resmi Hasan Eryılmaz’ın İl Başkanlığı’na atamasının yapılmış olmasıdır. Hasan Eryılmaz’ın belediye ve mahalli idare tecrübeleriyle inşallah önümüzdeki yerel seçimlerde İYİ Parti olarak Büyükşehir Belediyesi’ne ve 17 ilçe belediyesine talibiz. Biz kurulduktan 6 ay sonra daha teşkilatımızı tamamlamadan 130 bin oy alabilmişsek önümüzdeki 6 ay içerisinde iyi adaylarla, İYİ Partili adaylarla Büyükşehir Belediyesi’ni de, diğer 17 ilçe belediyesini de alacağımıza inanıyorum. Bu duygularla Hasan Eryılmaz kardeşimizi tebrik ediyorum, eski İl Başkanımız Ümit Akdağ ve tüm yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Hasan bey ile atama öncesi görüştüğümüzde aynı yönetim kurulunun daha da zenginleştirilip, birlikte çalışılmasını istediğini söylemişti. Şimdi biz yerel seçimler öncesinde daha da iyi bir İYİ Parti olarak Manisalıların karşısına çıkacağız. Hayırlı uğurlu olsun” dedi. Haber Merkezi

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim