Misafir
6,7714
6,0678
249,22
ÜYE GİRİŞİ

Çalışmalara başladılar

Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı yeni eğitim sezonunda maddi imkanı kısıtlı olan öğrencilere ulaşmak için çalışmalarına başladı.

 

Çalışmalara başladılar

Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı yeni eğitim sezonunda maddi imkanı kısıtlı olan öğrencilere ulaşmak için çalışmalarına başladı.

Zülfü Bellici

Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı yeni sezonu açtı. Yeni sezen açılışı Canuyar Sera Cafe’de gerçekleşti. Açılışta elde edilen gelir öğrencilere burs olacak. Açılışa Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, İyi Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Av. Güldane Dörtbudak Akay, Yunusemre İlçe Başkanı Av. Filiz Tuğçe Ayrancı, dernek ve vakıf temsilcileri katıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Manisa Şube Başkanı Sıdıka Doğdu, “Dostlarımız, vakıf üyelerimizin katkılarıyla sezonumuzu açtık. Öğrencilerimize vereceğimiz burslar için bize destek oldukları için şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim