Misafir
6,5691
5,7691
260,57
ÜYE GİRİŞİ

BÜYÜKŞEHİR’DE YASER ŞOKU!

Bugsaşspor maçında sakatlanarak oyunu yarıda bırakmak zorunda kalan tecrübeli golcü, Etimesgut deplasmanında forma giyemeyecek.

 

BÜYÜKŞEHİR’DE YASER ŞOKU!

 

Yerli Zlatan’a nazar değdi

 

MUSTAFA TATLI

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta ilk üç maçta 7 puan toplayan Manisa Büyükşehir Belediyespor’da golcü oyuncu Yaser Hacımustafaoğlu, yan bağlarında esnemeden dolayı Etimesgut Belediyespor deplasmanında forma giyemeyecek. Siyah-Beyazlılar’ın en önemli gol silahı olan ve çıktığı üç maçta iki gol kaydeden Yaser’in tedavisine başlandı.

GOLCÜLERE “HAZIR OLUN” EMRİ

Yaser’den gelen kötü haber nedeniyle gözler takımdaki diğer golcülere çevrildi. Tayyib Kanarya ve Alper Akçam’a “hazır olun” emri veren teknik direktör Levent Devrim, Etimesgut’u imha planını bu hafta içinde netleştirecek. Devrim’in ayrıca kanatların yanı sıra santrforda da oynayabilen Artun Akçakın’a bu bölgede görev verme ihtimali bulunuyor.

ERMAN BULUCU’NUN DURUMU ŞÜPHELİ

Öte yandan Bugsaş maçında sakatlanıp oyunu yarıda bırakmak zorunda kalan stoper Erman Bulucu’nun da durumunun şüpheli olduğu kaydedildi. Tecrübeli futbolcu, son idmanda dinlendirildi. 1-2 gün içerisinde yapılacak son kontrollerin ardından Erman’ın Etimesgut deplasmanında oynayıp oynamayacağına karar verilecek.

Yorum Yazın :Misafir

Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
1 2 3 4 5 6 7 8
21°
Yarın:22°
Açık
Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim