Misafir
6,5691
5,7691
260,57
ÜYE GİRİŞİ

Büyükşehir’den en iyi start

Manisa Büyükşehir Belediyespor, profesyonel liglere yükseldiği 2015-2016 sezonundan bu yana en iyi lig başlangıcına imza attı.

 

HEP BÖYLE DEVAM!

 

Büyükşehir’den en iyi start

 

MUSTAFA TATLI

Manisa Büyükşehir Belediyespor, tarihinde ilk kez mücadele ettiği TFF 2. Lig’in ilk üç haftasında 7 puan toplayarak, profesyonel liglerdeki sürecinde en iyi başlangıç sezonuna imza attı. Teknik Direktör Levent Devrim yönetiminde ilk haftada konuk ettiği Zonguldak Kömürspor’u 2-1 yenen, Kırklarelispor ile deplasmanda 0-0 berabere kalan Siyah-Beyazlılar, bu hafta ağırladığı Bugsaşspor’u 3-0 mağlup etti. İlk üç maçta rakip ağlara 5 gol atıp kalesinde penaltıdan olmak üzere sadece 1 gol gören Büyükşehir, sadece saha sonuçlarıyla ile değil ortaya koyduğu etkileyici futboluyla da göz dolduruyor. Siyah-Beyazlılar, ligde, 9 puanlı Menemen, 7 puanla Tarsus’un ardından averajla üçüncü sıraya yerleşti.

ŞAPÇI VE ERİŞ’LE 5 PUANLI GİRİŞ YAPILMIŞTI

2015-2016 sezonunda Hakan Şapçı döneminde tarihinde ilk profesyonel maçlarına çıkan Manisa Büyükşehir Belediyespor, o sezon ilk üç maçta 5 puan toplamıştı. Büyükşehir, o dönem, bir galibiyet, iki beraberlik elde etmişti. 2016-2017 sezonunda Levent Eriş ile ilk üç haftada aynı şekilde bir galibiyet, iki beraberlik ile 5 puanla sezona giriş yapan Siyah-Beyazlılar, geçen sezon Levent Devrim ile birlikte şampiyon olduğu sezonun ilk üç haftasında sadece 2 puan toplayabilmişti. Devrim’in öğrencileri, geçen sezon iki beraberlik ve bir mağlubiyet alarak sezona başlamıştı.

 

  Yorum Yazın :Misafir

  Yorumda İsminizin Çıkması İçin Üye Girişi Yapmalısınız

  Son dönemde yaşananların adı konulmamış bir dünya savaşına işaret ettiğini belirten Siyasal İletişim Uzmanı ve Siyaset Bilimci Ozan Erdem, bu süreçte en merkezi ülkenin Türkiye olduğunu ve kurulan yeni dünya düzeninin belirleyicisi olduğunu söyledi. Siyaset Bilimci- Eğitimci- Yazar Ozan Erdem ile 23 maddeden oluşan, liderlik özellikleri ile donanmış şahsiyetlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı; “Lider Bir Şahsiyetin İnşâsı” adlı, keyifle okuyabileceğiniz son kitabı hakkında röportaj gerçekleştirdik. “Biz, "Rant-yolsuzluk-sömürü” çarkını "ticaret-tarikat-siyaset” sosuna bulandırıp bize yutturmaya çalışanlardan medet ummayız”diyen TKP’nin Manisa Büyükşehir Adayı Çınar, bu ablukayı dağıtacak bir iradeye ihtiyaç duyulduğunu belirterek, 31 Mart akşamından ve 1 Nisan sabahından itibaren de yine alanlarda, meydanlarda, fabrikalarda, okullarda örgütlenmeye, güçlenmeye devam edeceklerini söyledi. Menekşe Restaurant’ın Yeni Mahalle’de bulunan şubesini işleten Hüseyin Yıldırım ve ortağı Ömer Bediroğlu, et kebap ürünlerinin yanı sıra farklı olarak verdikleri lahmacun hizmetiyle kısa sürede tercih edilir oldular. ​​​​​​​Türkiye’nin önde gelen siyaset bilimcilerinden Murat Bahadır Akkoyunlu, Türkiye’nin dünyada küresel çeteler karşı verilen mücadelede başı çektiğini ve 2500 yıllık devlet aklıyla hareket ettiğini söyledi.   Bütün bu varsayımlar altında, toplam sanayide istihdam edilecek nitelikli iş gücü ihtiyacının artacağı, eğitim ve gelir düzeyi yüksek bir iş gücü yapısının oluşacağı öngörülmektedir. “Bu arka bahçe diye nitelendirdiğimiz federasyon siyaset üretecek, yeni siyasetçiler yetiştirecek-geliştirecek. Yetiştirdiği genç kardeşlerimizi topluma arz ederek siyasi kadrolarda ve bürokrasilerde yer almalarını sağlamak.
  1 2 3 4 5 6 7 8
  21°
  Yarın:22°
  Açık
  Diğerleri Manisa Belediyesi Manisa Valiliği Celal Bayar Üniversitesi
  Diğerleri Basın İlan Kurumu Basın Yayın EGM Anadolu Ajansı
  Kurumlarımız Birey Dersanesi Özel Merkez ASML Manisa Manşet Gazetesi
  Künye Yayın İlkeleri Kullanıcı Sözleşmesi Reklam İletişim